Antradienis, sausio 23, 2018
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas Teritorijų planavimo informacija gyventojams prieinama interneto žemėlapyje

Teritorijų planavimo informacija gyventojams prieinama interneto žemėlapyje

0
Tikimasi, kad naudodamiesi šios aplikacijos duomenų baze gyventojai greičiau ras atsakymus į rūpimus klausimus, o žemėtvarkininkams, projektuotojams ir architektams darbas paspartės

Alytaus rajono savivaldybė pristato naują internetinę aplikaciją – žemėlapį, kuriame galima rasti įvairios vaizdinės informacijos teritorijų planavimo klausimais.

Naudodamiesi šios aplikacijos duomenų baze gyventojai greičiau ras atsakymus į rūpimus klausimus, o žemėtvarkininkams, projektuotojams ir architektams darbas paspartės. Aplikaciją ARCGIS sistemoje sukūrė ir jos duomenis nuolat atnaujina savivaldybės administracijos Architekto skyrius.

Kaip sakė vyriausiasis Alytaus rajono savivaldybės architektas Edvardas Minkevičius, aplikacijoje yra galimybė peržiūrėti galiojančius teritorijų planavimo dokumentus, rasti rengiamų teritorijų planavimo dokumentų ribas, parsisiųsti savivaldybės surinktų topografinių planų ir išpildomų dokumentų planų nuotraukų duomenis.

„Aplikacijos duomenų bazės galimybės tikrai plačios. Be vaizdinės informacijos apie rengiamų dokumentų ir registruotų teritorijų planavimo dokumentų ribas matomi Alytaus miesto priemiestinių teritorijų planai, Daugų miesto bendrasis planas,  kultūros paveldo objektai, jų apsauginės zonos bei kita aktuali informacija“,  – dėstė E. Minkevičius.

Aplikaciją rasite ČIA

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here