Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Alytaus orkestras miesto sode svajoja apie muzikos aikštelę (PAREMKIME!)

Alytaus orkestras miesto sode svajoja apie muzikos aikštelę (PAREMKIME!)

3

Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninis orkestras “Svajonė” skelbia apie savo sumanymą – miesto sode įrengti lauko muzikos instrumentų aikštelę!

 Šeštadienį nuo 11 iki 15 val.   jūs galite  patys išbandyti unikalius muzikos instrumentus, kurie puikiai skamba ir žiemą,  ir vasarą,  nebijo nei šalčio, nei lietaus!

Čia, miesto parke, priešais Adolfo Ramanausko-Vanago gimnaziją UAB “Dego” darbuotojai jau  sumontavo tokių  instrumentų  pavyzdžius ir kviečia visus norinčius jais pagroti.

Pabandykite!  Ir,  jei pritarsite šiai idėjai ir ją palaikysite, muzikos aikštelė  Alytaus miesto sode taps  realybe.

3 Komentarai

  1. O aš matau miesto sodą su penktadienių ir šeštadienių ulonų bataliono orkestru, jaunimo simfoniniu orkestru, garažiniais ansambliais( jei tokių liko) ar taip pavieniais muzikantais. Aišku , tam reikia atstatyti ar pastatyti estradą(kurią nevykę atvykėliai} nugriovė. Pritariu ir tai minčiai, kad galima ir reikia , tuos pačius atlikėjus paprašyti muzikuoti ir kituose miesto skveruose. Šis veiksmas yra miesto savivaldybės kultūros skyriaus žinioje, tačiau……..???

  2. Pritariu. palikit ramybėje nors šį miesto kampelį. Tikrai vietos yra pakankamai tokiam muzikavimui ir kitur. Tegul miesto sodas garsėja savo vertingosiomis savybėmis, dėl kurių jis ir saugotinas. Alytuje beveik visi mikrorajonai jau turi ( arba netrukus turės) savo parkus ar skverus. Naujose erdvėse ir kurkime naujas tradicijas. Trumpiau tariant, neverskime savo senelio šokti rokenrolą…Su miesto švente sveikinu visus !!!

  3. Siūlau gerai pagalvoti dėl muzikos aikštelės VIETOS. Miesto sode tai visiškai netinka. Buvo rašyta, kad Miesto sodas išlaikys savo dvasią, jis juk įkurtas tarpukario kurorte ir yra paveldas. Moderniems instrumentams jaunimui tinkamų vietų kiek nori kituose miesto parkuose: Kurorto parke (prie muzikos mokyklos), Jaunimo parke ar kitur.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here