Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia 112 Eismas Susidūrus „Škodai“ ir „Opeliui“ įvykio vietoje kilusias aistras teko raminti policininkams

Susidūrus „Škodai“ ir „Opeliui“ įvykio vietoje kilusias aistras teko raminti policininkams

0

Pošventinio trečiadienio rytą Raudonkalnio – Likiškėlių – Jurgiškių – Jazminų gatvių sankryžoje įvyko avarija. Kas dėl jos kaltas – aiškinasi Alytaus kelių policijos skyriaus pareigūnai, mat įvykio dalyvių versijos skiriasi.

„Škoda Fabia” vairuotoja teigė, kad pajudėjo nuo sankryžos, kai jai užsidegė žalias šviesoforo signalas ir staiga pajuto galingą smūgį į dešinį automobilio šoną. Pasak vairuotojos, į jos škodą rėžėsi Raudonkalnio gatve važiavęs „Opel Vectra“. Vairuotojų versijos išsiskyrė, tačiau atsirado įvykį matęs žmogus, kuris patvirtino moters parodymus.  Įvykio vietoje kilusias aistras teko slopinti policininkams.

Alytausgidas.lt Tv nuotr.
Alytausgidas.lt Tv nuotr.

Eismo įvykio metu smarkiai apgadinti abu automobiliai.  Į eismo įvykio vietą atskubėjęs „Škoda Fabia” vairuotojos vyras sako, kad automobilis neremontuotinas ir pasidžiaugė tik tuo, kad nelaimė įvyko po to, kai jo žmona nuvežė vaiką į darželį.

Alutausgidas.lt skaitytojo nuotr.
Alutausgidas.lt skaitytojo nuotr.

Avarijos metus sumaitotas ir „Opel”. Kas kaltas dėl eismo įvykio – išaiškins Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos skyriaus pareigūnai. Šio sankryžoje tai – jau ne pirmas eismo įvykis. Vaizdo kameros, kurios būtų naudingos narpliojant panašius įvykius čia – neįrengtos.

Daugiau – Alytausgidas.lt TV reportaže:

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here