Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Sportas Krepšinis „Sugrįžusių paukščių“ krepšinio turnyrą laimėjo buvusių Alytaus apskrities čempionų klasė

„Sugrįžusių paukščių“ krepšinio turnyrą laimėjo buvusių Alytaus apskrities čempionų klasė

0

Posted by Sugrįžę paukščiai on 19 मार्च 2017

 

Alytuje baigėsi tris dienas vykęs krepšinio turnyras „Sugrįžę paukščiai“.

Į jį tradiciškai iš Lietuvos ir užsienio susirinko Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos (buvusios 2-osios vidurinės mokyklos) auklėtiniai nuo 19  metų iki pagarbaus amžiaus.

Šiemet vyriausiu turnyro žaidėju tapo 66-erių Antanas Butkevičius.

Kovos vyko 4-iuose pogrupiuose, o į tolesnį etapą pateko po dvi pajėgiausias komandas.  Dėl turnyre dalyvaujančių komandų gausos buvo pakeista žaidimo trukmė. Rungtynės buvo vykdomos 2 kėlinius po 7 min., išskyrus didžiojo ir mažojo finalo susitikimus, kurie truko 4 kėlinius po 7 min.

„Sugrįžusių paukščių“ finale 91-oji laida nugalėjo 87-ąją laidą. Ją priekin vedė Andrius Čeplinskas, Mindaugas Nikolskis, Benas Žvaliauskas ir kiti krepšinio mėgėjai, tačiau 91-osios laidos lyderiai Martynas Beržanskas, Edgaras Švelginas ir jų komandos nariai 87-ai laidai neleido pakartoti praėjusio turnyro sėkmės ir tapo nugalėtojais.

Turnyro nugalėtojų komandoje be M. Beržansko ir E. Švelgino, išrinktų į simbolinį geriausiųjų penketuką, taip pat žaidė anksčiau stipriausioje Alytaus apskrities krepšinio klasėje besimokę mokiniai Lukas Danilevičius, Martynas Lukoševičius, Augustas Mikalonis, Žilvinas Puidokas, Andrius Žvaliauskas ir Dovydas Žvinakevičius, o taip pat jiems talkinę Mikas Ganiprauskas ir Edgaras Jančiukas.


Į simbolinį „Sugrįžusių paukščių” geriausių žaidėjų simbolinį penketą buvo išrinkti M. Beržanskas, E. Švelginas iš 91-osios laidos, 87-osios laidos atstovai A. Čeplinskas ir Povilas Gegužis bei veteranų komandos atstovas Tomas Pačėsas.

Į simbolinį „Sugrįžusių paukščių” geriausių žaidėjų simbolinį penketą buvo išrinkti: (nuotraukoje iš kairės): P. Gegužis, M. Beržanskas, T. Pačėsas, A. Čeplinskas ir E. Švelginas

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here