Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Su gimtadieniu Alytų sveikino ir policija (NUOTRAUKOS)

Su gimtadieniu Alytų sveikino ir policija (NUOTRAUKOS)

0
Tarnybinis policijos šuo vardu Koksas klusniai vykdė kinologo paliepimus

Alytaus miesto gimtadienio šventėje savo veiklą pristatė ir Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK).

Vyko renginys „Policija visuomenei“, kurio metu policijos pareigūnai stengėsi ne tik bendrauti su piliečiais jiems aktualiais klausimais, vykdyti prevencinį daiktų žymėjimą, bet ir pademonstruoti savo turimas transporto bei darbo priemones.

Prie Alytaus apskr. VPK puikavosi tarnybinis kateris, riedžiai, triračiai bei Lietuvos kelių policijos tarnybos motociklai. Visi norintys galėjo apžiūrėti policijos pareigūnų ekipuotę ir specialiąsias priemones: šaunamuosius ginklus, neperšaunamas liemenes bei šalmus ir kitas naudojamas specialiąsias priemones.

Kaip ir visos policijos šventės, taip ir šis renginys neįsivaizduojamas be nenuilstančio policijos bičiulio Amsio, kuris visus kvietė užeiti į pavėsinę, pasivaišinti saldainiais bei nusifotografuoti.

Vaikus ir suaugusius taip pat žavėjo tarnybinis policijos šuo vardu Koksas, kuris klusniai vykdė kinologo paliepimus.

Patys mažiausieji, jaukiai įsikūrę medžio pavėsyje, galėjo kartu su bendruomenės pareigūnais ir jaunaisiais policijos rėmėjais spalvinti teminius Amsio paveikslėlius.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here