Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas Su Alytaus rajono žvyrkeliais galynėsis „Daugesta“ ir „Ordo“

Su Alytaus rajono žvyrkeliais galynėsis „Daugesta“ ir „Ordo“

0
Alytaus rajone yra per 900 km vietinės reikšmės žvyrkelių ir grunto kelių, kurie šią savaitę turėtų būti išlyginti. Savivaldybė dėl jų darbų sudarė sutartį su UAB „Daugesta“, kuri į pagalbą pasitelkė subrangovą UAB „Ordo“

Alytaus rajono keliuose šią savaitę intensyviai dirbs greideriai. Sulaukus palankių orų bus lyginami visų seniūnijų žvyrkeliai.

Alytaus rajone yra per 900 km vietinės reikšmės žvyrkelių ir grunto kelių, kurie šią savaitę turėtų būti išlyginti. Savivaldybė dėl jų darbų sudarė sutartį su UAB „Daugesta“, kuri į pagalbą pasitelkė subrangovą UAB „Ordo“.

Pirmadienį kelių lyginimas greideriu prasidėjo. Kaip sakė savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Mantas Ludavičius, anksčiau darbų pradėti nebuvo galima dėl nepalankių oro sąlygų.

„Buvo per šlapia. Dabar oro sąlygos palankios, todėl tikimės, kad per šią savaitę visi rajono žvyrkeliai ir grunto keliai bus išlyginti“, – sakė M. Ludavičius.

Numatyta išlyginti visus savivaldybei priklausančius rajono žvyrkelius ir grunto kelius visose seniūnijose. Kelių su žvyro danga yra 956 km, grunto kelių – beveik 3 km.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here