Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Archyvas Kainų ir kokybės gidas Socialinių dirbtuvių kepiniai bus ragaujami ir Šviežios duonelės šventėje

Socialinių dirbtuvių kepiniai bus ragaujami ir Šviežios duonelės šventėje

0
Neįgaliųjų kepinius iš „Konditerijos dirbtuvių“, 5sik8rusiu Alytaus profesinio rengimo centre, perka bei socialinę iniciatyvą remia jau remia ne tik gyventojai, tačiau ir Alytuje veikiančios įmonės. Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus profesinio rengimo centro (APRC) patalpose bandeles, keksus ir kitus kepinius per vasarą kepa neįgalieji. Kaip gi jiems sekasi?

„Gaminame ir pagal privačius užsakymus, ir įmonėms, taip pat ir mūsų mokyklos valgyklai, kurioje pietauja nemažai aplinkinių įmonių darbuotojų, mielai perkančių mūsų gaminius“, – pasakoja APRC atstovė  ir kepyklėlės kuratorė Edita Šidlauskaitė. Jos vadovaujamoje kepyklėlėje dirba 5 neįgalieji.

 

Neįgaliųjų kepinius iš „Konditerijos dirbtuvių“ perka bei socialinę iniciatyvą remia jau remia ne tik gyventojai, tačiau ir Alytuje veikiančios įmonės „S-Form“ ir  „Theca Furniture“. Produkcijos šią vasarą galės paragauti ir Alytaus rajono gyventojai bei svečiai.

Liepą bus prekiaujama Šviežios duonelės (Oninių) šventėje Punioje, o  rugpjūtį – Žolinės atlaiduose Pivašiūnuose, siūloma pasirinkti iš bandelių, popsiukų, keksiukų, sausainių asortimento.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here