Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas Šeimos centrą Miroslave parėmė nevietiniai atliekų tvarkytojai

Šeimos centrą Miroslave parėmė nevietiniai atliekų tvarkytojai

0
„Kartu ieškosime ir rasime būtų, kaip tą svajonę paversti realybe“, – tikisi Alytaus rajone, Miroslave, veikiančios viešosios įstaigos „Šeimos centras“ įkūrėjai, lankytojai ir rėmėjai

Atstumas gerumui – ne kliūtis. Taip galima apibūdinti užsimezgusį bendradarbiavimą tarp Alytaus rajone, Miroslave, veikiančios viešosios įstaigos „Šeimos centras“ ir atliekų tvarkymo bendrovės „VSA Vilnius“.

Šeimos centre apsilankę svečiai iš sostinės miroslaviškiams padovanojo daugiafunkcį spausdintuvą, drabužių, asmens higienos ir buities priežiūros reikmenų.

„Centro, kuriame po pamokų renkasi jaunimas ir užsuka sunkiau besiverčiantys parapijos gyventojai, įkūrėjų Rasos Kazlauskaitės ir Eglės Kudzytės iniciatyva sudomino mus, nusprendėme, jog galėtume paremti jų prasmingą veiklą“, – sakė „VSA Vilnius“ finansų analitikė Indrė Dabašauskienė.

Skirtingo amžiaus moksleiviai, kurie popietę leido laiką centre, svečius kvietė žaisti stalo futbolo

Iš Alytaus į Miroslavą atvykstanti E. Kudzytė pasidžiaugė, jog praėjusių metų pabaigoje įvykusi pirmoji pažintis tarp miroslaviškių ir vilniečių jau davė naudos centro lankytojams.

„Daugumai mūsų vaikų – sudėtinga įsigyti pratybų sąsiuvinių, kurie yra tikrai nepigūs, todėl pratybas tenka kopijuoti ir spausdintuvas mūsų centrui yra itin reikalingas“, – pasakojo viena iš centro įkūrėjų.

Skirtingo amžiaus moksleiviai, kurie popietę leido laiką centre, svečius kvietė žaisti stalo futbolo. Centro lankytojai taip pat pasidžiaugė, jog čia nuolat sulaukia malonių staigmenų, rengiami įdomūs teminiai vakarai, kartu žiūrimi filmai.

Centro vaikai, paklausti, ko dar labai norėtų, pripažino laukiantys išsipildant vienos didelės svajonės – bent dienai nuvykti prie jūros.

„Kartu ieškosime ir rasime būtų, kaip tą svajonę paversti realybe“, – tikisi R. Kazlauskaitė, E. Kudzytė ir rėmėjų atstovė I. Dabašauskienė.

 

Ir šeimos centro Miroslave lankytojai, ir svečiai iš Vilniaus susitikimo metu nestokojo geros nuotaikos

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here