Penktadienis, spalio 20, 2017
Pradžia Naujienos Laisvalaikis ir kultūra Savo dienos išvakarėse alytiškiai teatralai priims lenkišką „Hamletą“ ir apdovanojimus

Savo dienos išvakarėse alytiškiai teatralai priims lenkišką „Hamletą“ ir apdovanojimus

1

Pierwszy taki "Hamlet"

Posted by Instytut Teatru Przedmiotu on 2013 m. lapkritis 28 d.

Būti ar nebūti? Rodydamas „Hamletą“ atsakymų į esminį Viljamo Šekspyro pjesėje pateiktą klausimą tarptautinės teatro dienos išvakarėse ieškos Alytaus miesto teatras.

Dzūkijos sostinės teatralai kovo 26-ąją ne tik priims eksperimentinę iš Lenkijos atvykstančią „Hamleto“ versiją, tačiau ir „Teatrakmenių“ apdovanojimus.

Kitonišką „Hamletą“ pastatė privataus Varšuvos teatro įkūrėjas Adam Walny, muziką parašė Lars Kynd.

Lenkijoje ir kitose šalyse įvertinto režisieriaus ir animatoriaus A. Walny spektaklis „Hamletas“ sukurtas pagal autorinę povandeninių marijonečių techniką.

Aktorius-animatorius spektaklyje – ir dvasia, Hamletas, ir kito pasaulio kūrėjas, pasakojantis apie kerštą Hamleto tėvo dvasios, gyvo sūnaus rankomis.

Spektaklio „Hamletas“ bilietai (3 €) – Alytaus teatro kasoje (Rotušės a. 2, informacija ir rezervacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849).

A. Walny, taip pat vadovaujantis prie savo teatro įkurtas lėlių teatro institutui, Alytuje ne tik pristatys savo autorinę kūrybą, tačiau ir ves nemokamas teatro objektų, kaukių ir daiktų dirbtuves.

Komentuoti

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here

%d bloggers like this: