Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Sportas Futbolas Šansai pasirodyti legendiniame „Wembley“ stadione – trims Alytaus futbolo auklėtiniams

Šansai pasirodyti legendiniame „Wembley“ stadione – trims Alytaus futbolo auklėtiniams

0

Į Lietuvos nacionalinę futbolo rinktinės sudėtį pasaulio čempionato atrankos rungtynėms Anglijoje ir draugiškam susitikimui su Čekija pakviesti 23 žaidėjai, tarp jų – 3 Alytaus futbolo auklėtiniai.

Išskirtinis įvykis – į rinktinės sąrašą po pertraukos įtrauktas Darvydas Šernas. Anksčiau užsienyje rungtyniavęs puolėjas grįžo į Vilniaus „Žalgirį“ ir pasirengimo A lygos sezonui metu įrodė savo pajėgumą, kurį panoro išmėginti nacionalinės rinktinės strategas Edgaras Jankauskas.

„Nenoriu komentuoti ankstesnio trenerio (Igorio Pankratjevo) darbo, nes tai – ne mano kompetencija. Mano darbas – žaisti ir dabar džiaugiuosi, kad naujas treneris mane pastebėjo. Darysiu viską, jog pateisinčiau jo lūkesčius“, – sakė D. Šernas.

Puolėjas iš Alytaus nacionalinėje rinktinėje išgarsėjo smūgiais nuginkluojant Ispanijos rinktinės vartų sargą Ikerą Casillasą 2010 m. išvykoje ir įmušant į Čekijos vartus, kuriuos 2011 m. Kaune saugojo Petras Čechas.

2008 m. Lietuvos rinktinėje debiutavęs, iki šių dienų ne tik Lietuvoje, tačiau ir Lenkijos, Turkijos ir Australijos klubuose rungtyniavęs D. Šernas per 35 susitikimus šalies rinktinės sudėtyje iš viso įmušė 5 kartus.

Lietuvos rinktinėje – ir dar vienas iš Alytaus kilęs futbolininkas, kaip ir D. Šernas, šalies čempionui „Žalgiriui“ priklausantis saugas Vytautas Lukša.

Vietos rnacionalinėje rinktinėje nusipelnė ir Dzūkijos sostinėje futbolininko kelią pradėjęs puolėjas  Deivydas Matulevičius, pastaruoju metu rungtyniaujantis Mukrono (Belgija) „Royal Excel Mouscron“ klube.

Rinktinės saugų linijoje – ir buvęs Alytaus FK „Dainava” žaidėjas Simonas Paulius iš latvių FK „Ventspils“.

Su čekais Lietuva jėgas pasitikrins kovo 22 d., o jau kovo 26 d. legendiniame „Wembley“ stadione pasaulio čempionato atrankos rungtynes žais su Anglija.

Lietuva pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Anglija kovo 26 dieną žais legendiniame „Wembley“ stadione

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here