Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Archyvas Nuomonės Rotušės aikštėje rungtynių transliaciją stebėję alytiškiai krepšininkų nekaltina (VIDEO. ATNAUJINTA)

Rotušės aikštėje rungtynių transliaciją stebėję alytiškiai krepšininkų nekaltina (VIDEO. ATNAUJINTA)

0

Alytus gyveno krepšiniu. Kaip ir visa Lietuva bei lietuviai užsienyje, sirgome už nacionalinę rinktinę.

Tiesioginė vaizdo Europos čempionato aštuntfinalio transliacija buvo surengta Dzūkijos sostinės širdyje – Rotušės aikštėje. Čia ne tik sporto sirgaliai giedojo tautišką giesmę ir vylėsi, kad grupės lyderiais buvę lietuviai Stambule (Turkija) nugalės kitos grupės ketvirtąją komandą Graikiją ir pateks į ketvirtfinalį. Deja, nusileista 64:77 ir iki rugsėjo 17-osios finalo daugelio planuota viltis užgeso rugsėjo 9-ąją.

Pasak LR Seimo nario Roberto Šarknicko, mūsų rinktinei trūko tikėjimo ir atsipalaidavimo, kurį demoinstravo graikai. „Trūko gynybos. Gavosi, kaip gavosi”, – Lietuvos nacionalinės rinktinės nesmerkė alytiškiai, tiesioginę „Eurobasket 2017″ rungtynių transliaciją stebėję Rotušės aikštėje.

ATNAUJINTA

Jeigu sirgaliai Alytuje Lietuvos rinktinės nekaltina, tai naujasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos savininkas Antanas Guoga lietuvių pralaimėjimo graikams kaltininku įvardija Tomą Pačėsą.

Anot A. Guogos, buvęs jo valdomo klubo treneris Tomas Pačėsas prieš Europos čempionato aštuntfinalį viešai ir aštriai kritikavo Graikijos rinktinės strategą Kostasą Missą, kas Lietuvos priešininkams galėjo suteikti papildomos motyvacijos.

„Svetima gėda. Tokie grubūs pasisakymai Lietuvai neša didelę nepagarbą“, – apie T. Pačėso komentarus atsiliepė A. Guoga, manantis, kas T. Pačėsas nuėjo per toli: „žeminantys pareiškimai tai – didesnė gėda nei bet koks pralaimėjimas“.

Prieš Lietuvos rinktinės susitikimą su Graikija T. Pačėsas vienai iš Lietuvos televizijų tikino, kad „graikus treniruoja aukščiausiame lygyje nedirbantis ir neaiškius darbus federacijoje dirbantis veikėjas, kuris į rinktinę atėjo iš moterų krepšinio bei dėl to negali suvaldyti ryškiausių žvaigždžių”.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here