Sekmadienis, gruodžio 17, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Rotušės aikštėje Kalėdų eglutė įžiebta su įspūdinga fejerija (FOTOGALERIJA. VIDEOĮRAŠAS. ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

Rotušės aikštėje Kalėdų eglutė įžiebta su įspūdinga fejerija (FOTOGALERIJA. VIDEOĮRAŠAS. ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

0
burst

Šeštadienio vakarą sužibo pagrindinė Alytaus miesto eglutė ir Rotušės aikštė.

Renginiui išskirtinumo suteikė įspūdingi ledo ir ugnies šou, šventę vainikavo Alytuje pastaraisiais metais nematyto meninio lygio fejerverkas.

Alytausgidas.lt nuotr.

Renginys prasidėjo teatralizuotomis Kalėdų senelio paieškomis, audra.

Į Rotušės aikštę susirinkusiai miniai  koncertavo Asta Pilypaitė ir jos dainuoti mokomų vaikučių grupė bei „Dežavu“ popchoras.

Alytausgidas.lt nuotr.

Santarvės, sveikatos ir gražių, jaukių švenčių alytiškiams palinkėjo miesto vicemerė Valė Gibienė. Ji kartu su Kalėdų seneliu, kurio vaidmenį atliko alytiškis artistas Petras Lisauskas, bei su mažaisiais personažais – baltasniegiais įžiebė 14 metrų aukščio simboliniu šerkšnu pasipuošusią žaliaskarę.

Alytausgidas.lt nuotr.

Iš karto po to dangų nušvietė įspūdinga fejerija, kurią miestui dovanojo 25-metį švenčianti Alytaus įmonė „Milčija“, vadovaujama Mildos ir Petro Čyžių.

ATNAUJINTA

Besibaigiant renginiui į Rotušės aikštę atskubėjo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Nepatvirtintais duomenimis, medikų pagalbos prireikė renginyje nuo fejerverko nukentėjusiai mažametei.

Alytausgidas.lt nuotr.

PAPILDYTA

Mažametei (g. 2013 m.) alytiškei diagnozuotos dešinės akies voko ir periokulinės srities žaizdos. Kadangi Alytaus ligoninėje nėra vaikų akių ligų skyriaus, nukentėjusi mergaitė buvo perkelta į Kauno klinikas.

Nors Alytaus apskrities policijos komisariatas apie tai viešai neinformavo, policijos departamentas patikslino, kad mergaitei gruodžio 2 d. apie 16 val. 50 min. akį sužalojo Alytuje, Rotušės aikštėje, vykusios eglutės įžiebimo šventėje metu kritęs fejerverkas.

Alytausgidas.lt nuotr.

Alytausgidas.lt žiniomis, jeigu nukentėjusiai bus nustatyti sveikatos pažeidimai, juos apsiims atlyginti Rotušė aikštėje, nuo miesto teatro pastato fejeriją atlikusi „Bliko“ bendrovė iš Vilniaus.

Mergaitės sveikatai neliko abejingi ir šventės organizatoriai iš Alytaus organizacijos „Savanorystės tiltai“, sužinoję apie įvykį, iškart po renginio skubėjo į Alytaus ligoninę, tačiau nukentėjusioji jau buvo perkelta į Kauną, ją tikimasi susitikti vėliau, kai grįš iš ligoninės Kaune.


Alytausgidas.lt nuotr.

Senelis į Rotušės aikštę susitikti su mažaisiais alytiškiais atvyks ne tik Kalėdų švenčių metu, bet ir gruodžio 3, 9, 10, 16, 17, 23 d. 16–17 val. Susitikimai su vaikučiais, eilėraščių deklamavimas ir kiti pasirodymai vyksta po Kalėdų eglute įrengtoje specialioje vietoje.

Alytausgidas.lt nuotr.

ŠVENTĖS VIDEOĮRAŠAS | © Alytausgidas.lt TV, „3A studija“:

ŠVENTĖS FOTOGALERIJA | © Dovilės Balčiūnaitės nuotraukos:

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here