Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Aktualijos Jaunimas „Robotų intelekto“ kovose Kaune nugalėjo alytiškių robotas

„Robotų intelekto“ kovose Kaune nugalėjo alytiškių robotas

0
Alytaus Putinų gimnazijos 3d klasės mokinys V. Sliesaravičius (nuotraukoje - pirmoje eilėje pirmas iš kairės) kartu su Alytaus komanda „Svajokliai“ ir jų robotu „Titan‘z“ užėmė 1-ąją vietą

„Robotų intelektas” – šios robotų varžybos vyko Kauno technologijos universitete. Renginyje sėkmingai dalyvavo Alytaus Putinų gimnazijos mokiniai.

3d klasės mokinys Vismantas Sliesaravičius kartu su Alytaus komanda „Svajokliai“ ir jų robotu „Titan‘z“ dalyvavo freestyle (laisvojo stiliaus) rungtyje ir buvo geriausias. Komandos robotas užėmė 1-ąją vietą. „Titan‘z“ sukėlė didelį susidomėjimą tiek tarp renginio dalyvių bei svečių, tiek tarp pačios komisijos narių.

Varžybose dalyvavo ir kiti gimnazijos mokiniai – Aurimas Kašėta (2b), Arvydas Mazauskas (1b) ir Justinas Šimas (1b). Putinų gimnazijos komanda „Shockwave“ dalyvavo dvejose rungtyse – linijos sekimo ir sumo. Nors sumo pasisekė ne taip gerai, nes komanda nepateko į finalinius važiavimus, tačiau linijos sekimo robotuko rezultatas buvo tarp pačių geriausiųjų 10-tuko (9 iš 25).

Paulina Kazlauskaitė, Putinų gimnazijos 1b klasės mokinė

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here