Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Sportas Krepšinis RKL slalomo čempionas – Laurynas Balkūnas iš SRC „Dzūkijos“ (NUOTRAUKOS)

RKL slalomo čempionas – Laurynas Balkūnas iš SRC „Dzūkijos“ (NUOTRAUKOS)

0

Laurynas Balkūnas laimėjo RKL (regionų krepšinio lygos) žvaigždžių dienos slalomo konkursą. Iš Varėnos kilęs Alytaus SRC „Dzūkijos“ lengvasis kraštas į finalą pateko iš sąrašo, kuriame buvo net 21 dalyvis, o lemiame etape jis nugalėjo praėjusių metų slalomo čempioną Andrių Gaidį iš Kauno LSU „Atleto“ ir buvusį „Dzūkijos“ žaidėją, gimtiesiems Biržams atstovavusį Žydrūną Kelį. L. Balkūnas slalomo trasą įveikė per 13,1 sek.

Dėjikas M. Sušinskas

RKL „Žvaigždžių dienos”, vykusios Jurbarke, dėjimų į krepšį konkurse dalyvavo SRC „Dzūkijos“ sunkusis kraštas Mindaugas Sušinskas. „Žvaigždžių dienoje” kovojo ir Lietuvos Respublikos seimo  komanda su Ramūnu Karbauskiu, prieš jį teko gintis ir Alytaus „Dzūkijos“ komandos vadovui Giedriui Gustui, žaidusiam RKL rinktinėje.

Alytaus „Dzūkijos“ komandos vadovui G. Gustui teko gintis ir prieš R. Karbauskį

RKL B diviziono vidurio Lietuvos grupėje Mindaugo Jaruševičiaus treniruojama Alytaus SRC „Dzūkija“ su 11 pergalių  ir 7 pralaimėjimais užima 3 vietą tarp 8 komandų.

RKL slalomo nugalėtojas L. Balkūnas

Iki atkrintamųjų etapo jaunajai „Dzūkijai“ liko trejos rungtynės su grupės lyderiais – kovo 3 d. namuose su pirmoje vietoje esančiu Kėdainių „Nevėžiu 2”, kovo 10 d. namuose su antrąją poziciją užimančia Stakliškių (Prienų r.) „Guosta”, o kovo 11 d. Kaune su ketvirta pagal pajėgumą grupės ekipa, „Snaiperio“ krepšinio akademija.

G. Gustas RKL žvaigždžių rinktinėje (nuotraukos viduryje)

Tai – trečiasis SRC „Dzūkijos“ sezonas RKL čempionate. Praėjusiose pirmenybėse alytiškiai B divizione finišavo devinti, užpernai – septinti.  Dar anksčiau Alytui regionų krepšinio lygoje atstovavo Alytaus „Savanoris“ ir Alytaus (Druskininkų) „Citus“.

RKL slalomo karalius (nuotraukoje – pirmas iš kairės) laukia savo eilės

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here