14 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
2019 Rugpjūčio 15d.

Cojaus ir „Kino“ dainos – pagal „KiNojus“

  • Data: 2019 Rugpjūčio 15d. 19:00
  • Vieta: FENIX klubas (Vilniaus g. 20, Alytus)
  • Pirkti bilietus
Cojaus ir „Kino“ dainos – pagal „KiNojus“

Cojaus ir „Kino“ dainos – pagal „KiNojus“.

Rugpjūčio 15 d. Alytuje kviečia ypatingas koncertas.

Rugpjūčio 15-ąją tragiška mirtis nutraukė poeto, muzikanto, aktoriaus ir legendinės grupės „Kino“ vokalisto Viktoro Cojaus gyvenimą, tačiau jis liko gyvas dainose, gerbėjų širdyse ir prisiminimuose.

V. Cojaus („Kino“) dainas rugpjūčio 15-ąją akustiškai atliks „KiNojus“ – t. y. Nojus ir kiti V. Cojaus, grupės „Kino“ gerbėjai.

Dainų tekstų ir muzikos autorius, gitaristas ir vokalistas Nojus (Darius Mileris) savo soliniuose, taip pat „Nojus band“ ar „KiNojaus“ projekto koncertuose „Kino“ dainas groja dažnai, tai daug metų daro ir V. Cojaus atminimo renginiuose Lietuvoje bei užsienyje, o šįkart – gimtame Alytuje – čia skambės „Zvezda po imeni sonce“, „Pačka sigariet“, „Peremen“, „Videli noč“ ir kitos „Kino“ dainos bei Nojaus kūryba, vienaip ar kitaip įtakota V. Cojaus asmenybės.

Bilietai įsigyjant iš anksto – 8 (koncerto dieną – 10) Eur.

Bilietais prašome pasirūpinti iki renginio dienos. Jeigu to negalite padaryti iškart – iš anksto rezervuokite vietas (fb.com/kinojus/ arba el. p. kinojus@gmail.com). Daugiau apie „KiNojaus“ atliekamas V. Cojaus ir „Kino“ dainas – ki.nojus.com


Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė
  • Vieta Jūsų reklamai