3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 20d.
2018 Lapkričio 9d.

Striptizo ereliai (N16)

  • Data: 2018 Lapkričio 9d. 18:00
  • Vieta: Alytaus kultūros ir komunikacijos centras
  • Pirkti bilietus
Striptizo ereliai (N16)

Aštri komedija

  • AUTORIAIStyvenas Sinkleris ir Entonis Makartenas (Stephen Sinclair ir Anthony McCarten)
  • DAILININKASVojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)

VAIDINA

Išgražėję ir garderobą atsinaujinę „Striptizo ereliai” ruošiasi 10-mečio turui po Lietuvą!

Populiariausias spektaklis!

Šis spektaklis pripažintas populiariausia „Domino“ teatro komedija, visoje Lietuvoje kasmet surenkanti pilnas sales žiūrovų. „Striptizo ereliai“ pasakoja apie šešis bedarbystės kamuojamo mažo Lietuvos miestelio vyrus. Pabodus diena iš dienos zulinti miestelio suolelius be didesnės naudos, vienam iš bičiulių šauna mintis, kaip susirasti veiklos ir užsidirbti pinigų: draugai nusprendžia tapti striptizo šokėjais… Tai labai drąsus sprendimas konservatyviems, ne itin sportiškiems, ant vidutinės amžiaus krizės ribos balansuojantiems vyriškiams. Todėl nieko nuostabaus, kad „naujos karjeros“ pradžia ne tik pareikalauja didžiulių valios pastangų, bet ir kelia pavojų ilgametei draugystei.

Visgi, tikėjimas savo jėgomis ir užsispyrimas atveda ne tik prie nuostabių atradimų, bet ir dovanoja pripažinimą. Šeši eiliniai bedarbiai sugeba tapti svajonių vyrais toli už savo miestelio ribų. Nepraleiskite progos pamatyti, ką jie turi parodyti!

Šis spektaklis, pastatytas pagal dramaturgų Styveno Sinklerio ir Entonio Makarteno (Stephen Sinclair ir Anthony McCarten) pjesę „Ladies Night“, pirmą kartą parodytas 1987 m. Naujojoje Zelandijoje – jis tapo visų laikų pelningiausiu spektakliu pasaulio teatro istorijoje. Pjesė buvo išversta į dvylika kalbų, 1990 m. ir 1994 m. spektaklis tapo populiariausia turizmo produkcija Anglijoje. Milžiniško pasisekimo 1997 m. susilaukė ir vos pradėtas rodyti anglų filmas „Striptizo ereliai“ (angl. The Full Monty), kuris 2006 m. pateko į pasaulyje perkamiausių filmų sąrašą.


Šią savaitę Dzūkijoje

  • Spektaklis „Buvusių moterų reikalai 3“