Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Sportas Rankinis Rankininkas Žygimantas Micevičius savęs nesureikšmina – geriausia finale buvo visa „Almeidos-Stronglaso“ komanda...

Rankininkas Žygimantas Micevičius savęs nesureikšmina – geriausia finale buvo visa „Almeidos-Stronglaso“ komanda (VIDEO)

0

Nuslūgus emocijoms po finalinės Lietuvos rankinio lygos (LRL) finalo serijos atėjo metas įvertinti geriausius. Viso sezono metu žibėjęs Alytaus „Almeida-Stronglasas“ žaidėjas Žygimantas Micevičius finalo serijoje įjungė dar aukštesnę pavarą ir buvo vienas pagrindinių veiksnių, nulėmusių Alytaus ekipos pergalę.

Rezultatyviausias sezono ir finalo serijos žaidėjas pripažįsta, kad kovos su Klaipėdos „Dragūnu“ buvo labai sunkios. Tačiau net ir atsiliekant joje rezultatu 0:2 minčių apie kapituliaciją nebuvo. „Atsilikinėdami 0:2 kalbėjome, kad pralaimėtos rungtynės nebuvo dideliais skirtumais ir kad pralaimėjome jose dėl savo pačių padarytų klaidų. Į Klaipėdą žaisti trečių rungtynių važiavome atsipalaidavę nes nebuvo jau ko prarasti ir kur trauktis. Manau, klaipėdiečiai galbūt per anksti buvo patikėję, kad seriją laimės sausu rezultatu“,- esminį serijos lūžį įvardino Ž. Micevičius.

Paties Žygimanto žaidimas, nemažos dalies rankinio ekspertų nuomonę, buvo pagrindinė Alytaus ekipos pergalės priežastis. Daug kas jį įvardina kaip geriausią finalo serijos žaidėją. Pats Žygimantas į tokį įvertinimą žiūri gana kukliai: „Ačiū rankinio specialistams už tokią jų nuomonę, bet tikrai nesijaučiu geriausiu serijos žaidėju, visada juk galima žaisti geriau. Geriausiais finale išrinkčiau visą Alytaus „Almeida-Stronglasas“ komandą, juk čia komanda buvo geriausia finale, o ne vienas kažkuris žaidėjas nulėmė tokią didžią Alytaus miestui pergalę“,- savo nuopelnų nesureikšmina pašnekovas.

Nepaisant to, kad tapo rezultatyviausiu viso sezono metu, Ž. Micevičius neslepia, kad prieš finalo varžovus žaisti lengva nebuvo. „Gynėjų, prieš kuriuos būtų žaisti sunkiausia pavardėmis neįvardinsiu, bet sunkiausia visada pulti prieš „Dragūną“.

Kalbėdamas apie rezultatyvumą Ž. Micevičius pripažino, kad tapimas rezultatyviausiu jo nenustebino, tačiau ir toliau liko kuklus ir pirmiausiai siūlė įvertinti visą visumą, o ne galutinius skaičius protokoluose: „Mano toks darbas – turiu ne tik įmesti, bet ir sukurti kitiems komandos draugams palankias progas pasižymėti. Manimi pasitiki visi komandos draugai ir treneriai, todėl nebijau prisiimti daugiau atsakomybės, jei kalbėsime apie puolimą“.

Kalbėdamas apie visą sezoną, pašnekovas pasidžiaugė tokia sėkme. Nors žiemą ir nepavyko iškovoti Lietuvos rankinio federacijos taurės, kuomet finale nusileista Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ ekipai, sezonas buvo puikus. „Po tokio sezono finišo, manau, kad niekas nepasakytų, kad kažkas buvo blogai. Juk laimėjome pirmąją vietą ir ją iškovojome pirmą kartą istorijoje. Apie neigiamus dalykus šiame sezone negalvoju“, – pokalbį užbaigė Žygimantas Micevičius.

Primename, kad Alytaus ekipa serijoje iki trijų pergalių atsiliko 0:2, tačiau iškovojusi tris pergales iš eilės triumfavo čempionate. Jiems buvo įteikti aukso medaliai. Tai pirmasis toks titulas Alytaus ekipos istorijoje.

 

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here