Penktadienis, spalio 20, 2017
Pradžia Visos naujienos Dzūkija Produkciją prekybos tinklui tiekia ir Alytaus apskrities ūkininkai

Produkciją prekybos tinklui tiekia ir Alytaus apskrities ūkininkai

0
„Linkėjimus iš kaimo“ pirkėjams siunčia ir vienas garsiausių lietuviškų obuolių augintojų, Alytaus rajone esantys Luksnėnų sodai. Alytausgidas.lt nuotr.

„Linkėjimus iš kaimo“ pirkėjams siunčia 42 šalies ūkininkai. Šia žinia pasidalino Lietuvoje vienas populiariausių prekybos tinklų ir Alytausgidas.t naujienų portalo prašymu patikslino, kad tarp tiekėjų yra ir Alytaus apskrities atstovų. Tai – kalakutieną tiekiantis Gintas Cimakauskas iš Lazdijų rajono bei karšto rūkymo ir sūdyta mėsa aprūpinanti Vilma Pigagienė iš Nedzingės (Varėnos r.), o taip pat ir vienas garsiausių lietuviškų obuolių augintojų, Alytaus rajone esantys Luksnėnų sodai.

Žemės ūkio kooperatyvo „Lietuviško ūkio kokybė“ direktorius Mindaugas Maciulevičius patvirtina, kad prekybos tinklų ir ūkininkų partnerystė yra naudinga visoms trims šalims – ir ūkininkui, ir prekybininkams, ir pirkėjui.

Per praėjusius metus didžiausiose „Maxima“ parduotuvėse įsikūrusių ūkininkų produkcijos skyrelių „Linkėjimai iš kaimo“ asortimentas prasiplėtė beveik dvigubai. Prekių skaičius pasipildė 57-iomis naujomis prekėmis ir šiuo metu siekia daugiau nei 120 produktų.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here