Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Naujienos Verslas Prie „Šašlykinės“ pastatė naują kavinę – buvo atleistas nuo mokesčio (NUOTRAUKOS)

Prie „Šašlykinės“ pastatė naują kavinę – buvo atleistas nuo mokesčio (NUOTRAUKOS)

46
Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės taryba nusprendė savo biudžeto sąskaita nuo  valstybinės žemės nuomos mokesčio už nuomojamą 0,26 ha žemės sklypą, Alytuje esantį adresu Ulonų g. 69, atleisti Vytauto Vasiliausko individualią įmonę.

Alytausgidas.lt nuotr.
Alytausgidas.lt nuotr.

V. Vasiliauskas žemės sklype šalia alytiškių pamėgtos „Šašlykinės“ per 2015–2016 metus pastatė naują kavinę, investavo daugiau kaip 430 tūkstančius eurų ir sukūrė 4 naujas darbo vietas.

Alytausgidas.lt nuotr.
Alytausgidas.lt nuotr.

Atleidusi nuo žemės sklypo nuomos mokesčio savivaldybė realiai patvirtino, kad nors simboliškai, tačiau prisideda prie verslo sąlygas investuojančioms įmonėms gerinimo.

Iki šiol Ulonų g. 67 veikusi šašlykinė buvo viena populiariausių Alytaus mieste. Šalia duris atvėrė dar vienas V. Vasiliausko įmonei priklausantis viešojo maitinimo taškas. Alytausgidas.lt nuotr.
Iki šiol Ulonų g. 67 veikusi šašlykinė buvo viena populiariausių Alytaus mieste. Šalia duris atvėrė dar vienas V. Vasiliausko įmonei priklausantis viešojo maitinimo taškas. Alytausgidas.lt nuotr.

V. Vasiliausko įmonė į miesto savivaldybę planuoja kreiptis ir dėl nekilnojamojo turto mokesčio lengvatos.

46 Komentarai

 1. Naujos šašlykinės aptarnavimas baisus,mes su vaikais ,padavejos laukem 15min nors ji akivaizdżiai mate kad mes ja šaukiam,nesugebejo ateiti ir paduoti meniu,negana to užkandžius atnešė per viduri,bet labiausiai kas mane nustebino ,tai kad bulvytė Fri pas juos verdamos valanda laiko,tie patys kepsniai 30 min,lietiniai blynai 45min.aš suprantu kiek laiko užtrunka paruošti kitus patiekalus,bet ne bulvytės fri,o mes dar galvojom deserta užsisakyti,ačiū die vui kad to nepadarėm nes jis turbut būtu atnestas pradžioja.

 2. Buvau Alytaus mieste svečiuose.Teko pietauti šašlykinėje. Maistas įvairus,skanus ,nebrangu,porcijos normalios.Klaipėdoj ar Pagėgiuose tokios užiegos nerasi .Sekmės darbuose.

  • Pritariu, uzsakymu reikia labai ilgai laukti.Pora sykiu jau ruosemes iseit. Nezinau ,padavejos kokios apsnude.Kas ten darosi.???!!!

 3. Buvau Alytaus mieste svečiuose.Teko pietauti šašlykinėje. Maistas įvairus,skanus ,nebrangu,porcijos normalios.Klaipėdoj ar Pagėgiuose tokios užiegos nerasi .Sekmės darbuose.

 4. MALADEC,VASILIAUSKAS,tą šašlykinę žino tiek vilniečiai tiek marijampoliečiai,net ir kybartiečiai,beje visi kaip sutarę giria,Nieko Alytui nežino ,o Vasiliausko šašlykinę žino.Ir nors apsikakokit iš pavydo.Beje pasirinkimas Alytui didelis valgykit kitur ,ko putojatės?

  • Nu ir kas kad zino.Lauki val. uzsakymo,po to dar val. kol atnes.Nervina ….kas ten per tvarka.Padavejos miegodamos vaiksto,kaip suletintam filme.Ko ,_truksta virtuves darbinikiu ????!!!!

 5. Labai sauni vieta pavalgyti, porcijos ganetinai padorios, kainos taip pat, tik didele problema su aptarnaujanciu personalu. Sunesa maista nesvarbu kokia tvarka ir ne visiems zmonems kartu. (Pvz.: mama, tetis ir vaikas uzsake 2 uzkandzius ir 3 karstuosius patiekalus, tai pirmiausia reikia atnesti uzkandzius ir tik tada karstuosius, kai pirmas maistas jau suvalgytas) o dar viena personalo problema, tai mandagumo stygius. Pabaigai palinkeciau p.Vytautui pravesti apmokymus padavejoms. Sekmes!

 6. Gal kas žinote kokia suma mokesčio nuo kurio atleido miesto savivaldybė,tikriausiai 200 eurų,kuriems neskanu,blogas aptarnavimas,paprasčiausiai neikite į tokią baisią kavinę,palikite vietą tiems kuriems ten patinka,nes labai dažnai atėjus nebūna laisvų vietų,nepavydėkite dirbančiam žmogui,nes jūsų pavydas jam nepakenks,tik jūs pavyduoliai susigadinsite sveikatą,nes labai teisingai pasakyta,kad šuns balsas į dangų neina,linkiu Vytautui ir jo kolektyvui sėkmės,geros sveikatos,gražių švenčių.

  • kai šuns(liaudies)balsas į dangų neina,tai taip ir gyvena Lietuva-labiausiai korumpuota,daugiausiai išgerianti ir vadinama švogerių kraštu šalis,iš kurios bėgama kuo toliau nuo nepagarbos,neteisybės,melo …

 7. Nesikeiksiu, bet pasakysiu, kas budinga daugumai alytaus kaviniu. Jeigu uzsisakau du patiekalus, tai antro nekiskit, kol nesuvalgiau pirmo. Tas pats ir sioje kavineje..vos spejau paragauti haslamos, jau atnesa mums antrus patiekalus, kurie atveso ir nebuvo jau tokie skanus. Zodziu..kazkur prasimesta del paprastu aptarnavimo pagrindu…

 8. Klausimas Alytaus miesto savivaldybei! Pagal Alytaus miesto 2013-2020metu pletros plana siuo adresu turejo buti igyvendinta (-remiant europos sajungos lesomis )t.y.irengtas MOTELIS.Kada buvo vykdoma procedura sio projekto igyvendinimui? Kur skelbti konkursai pagal visus reikalavimus, kokiu budu MOTELIS virto kavine?

  • Gerb.MOTELI, tas motelis numatytas šalia o ne ŠITAM sklype kuriam atidaryta nauja kavinė. O kur dingo tas motelis tai pasidomėkit Alytaus m.savivaldybėje,kodėl jie nevysto toliau to projekto?

 9. kur ivazevimas neigaliem kur arhitektas alytaus ziuri kur neigaliuju komisijos narei ziuro alytaus miesto savivalidybes dudonyte ir kiti artik autistais rupinasi

 10. visada labai skanu porcijos dideles , visi draugai kurie gyvena uzsieni kaip parvyksta visa laika vaziuoja tik ten pasisedet. O tas rastininkas ANONIMAS pats matyt turi ksavine jam nesiseka tai pila purva ant zmoniu. Viskas sukasi ratu viskas sugrizta

 11. Nesinori stumt, bet kultūros padavėjoms tikrai trūksta. Tikrai linkėčiau sėkmės, nes nebloga vieta pavalgyt, bet ponas savininke, negailėkit kelių eurų ir suorganizuokit visam kolektyvui kokius bendravimo kursus? Nes tikrai labai jaučiasi tokia prasta „kaimo“ užeigos atmosfera.

 12. Ar jūs ten einat skaniai pavalgyt ar kvito pasiimt? Nesuprantu visų šitų piktų komentatorių. Turbūt nieko gyvenime nepasiekė ir sugeba tik bambėt, ir pavydėt tiems žmonėms kurie kažką turi.

 13. Super ŠAŠLYKINĖ 🙂 Visada kai būnu Alytuje tai užsuku. Tuo tarpu kai visur kyla kainos ir prastėja maisto kokybė… bei porcijos, čia visada yra išlaikoma kokybė ir pagarba klientui. Ačiū!!!!!

 14. Smulkiesiems verslininkams!! Parama!! Turbut juokaujat!, bu bet aisku Zmona vmi sedi, jegele!! Kulturos nulis saslykinej. Padavejos prasem ateiti 2 kartus, lakste ir vistiek nepriejo turejom iseiti!!!

 15. Deja, bet greitai bus metai, kaip laukiam, kad pagaliau bus pradeta kompensuoti smulkaus verslo steigimo islaidos, neva tai smulkuji versla skatina.. juokas pro asaras

 16. Pas mane dešimt darbo vietu sukurta ir jokios lengvatos . Dariau kapitalininį remonta ir norėjau neįgaliesiems įrengti įėjima, prašiau truputi pagalbos, be jokiu vilčių.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here