Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Prie daugiabučių namų Alytuje – didmaišiai lapams ir žaliosioms atliekoms

Prie daugiabučių namų Alytuje – didmaišiai lapams ir žaliosioms atliekoms

1
Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistai prašo gyventojų lapus ir kitas žaliąsias atliekas pilti tik į didmaišius. Jeigu šios atliekos bus pilamos šalia atliekų konteinerių ar didmaišių (kaio nuotraukoje), jos nebus išvežamos. Alytausgidas.lt nuotr.

Atėjus pavasariui Alytaus miesto savivaldybė kviečia alytiškius susitvarkyti aplinką ir informuoja, kad šalia visų Alytaus miesto daugiabučių namų prie konteinerių padėti didmaišiai, skirti lapams ir kitoms žaliosioms atliekoms rinkti.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vyriausiosios specialistės Vidos Intukienės teigimu, Alytaus mieste įsigalėjo blogas įprotis žaliąsias atliekas dėti prie mišrių atliekų ir antrinių žaliavų aikštelių. Dėl to apsunkinama įmonės, prižiūrinčios atliekų ir antrinių žaliavų konteinerius, veikla, švaros ir tvarkos palaikymas. Atsižvelgus į šią problemą buvo nuspręsta šalia daugiabučių namų esančių atliekų konteinerių padėti žaliosioms atliekoms skirtus didmaišius.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistai prašo gyventojų lapus ir kitas žaliąsias atliekas pilti tik į didmaišius. Jeigu šios atliekos bus pilamos šalia atliekų konteinerių ar didmaišių, jos nebus išvežamos.

Pripildę  didmaišius žaliųjų atliekų,Vidzgirio, Dainavos, Pirmojo Alytaus mikrorajonų ir miesto centro daugiabučių namų bendrijos dėl jų išvežimo gali kreiptis į VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ tel. 8 315 52541, o  Putinų mikrorajono daugiabučių namų bendrijos  – į UAB „Raguvilė“, tel. 8 679 91039.

Alytuje buvo nuspręsta šalia daugiabučių namų esančių atliekų konteinerių padėti žaliosioms atliekoms skirtus didmaišius
Alytaus m. savivaldybės iešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

 

Komentuoti

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here

%d bloggers like this: