Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Prekiauti ir dalyvauti Alytaus miesto šventėje kviečia „Renginių fabrikas”

Prekiauti ir dalyvauti Alytaus miesto šventėje kviečia „Renginių fabrikas”

0
Alytausgidas.lt archyvo nuotrauka

Alytiškiai kviečiami tapti svarbiausios miesto šventės dalimi ir prekiauti Alytaus gimtadienio šventės mugėje bei siūlyti savo dalyvavimą šventinėje programoje.

Kaip Alytausgidas.lt jau skelbė, miesto savivaldybė su VšĮ „Renginių fabrikas“ pasirašė miesto šventės organizavimo sutartį. Preliminarioje miesto šventės programoje – pasaulio alytiškių sambūris, šventinė eisena „Spalvotas Alytus“, mugė, Aitvarų šventė, kelionės su žirgais, spalvotas bėgimas miesto gatvėmis „Alytus in colour“, atlikėjai Linas Adomaitis, Vaidas Baumila, grupė „Freaks on Floor“, „X Faktoriaus finalininkai ir dar daug kitų staigmenų.

Šių metų miesto dienų renginiai vyks Rotušės aikštėje, mažosios Dailidės ežerėlyje ir šalia jo, Miesto sode, kuris taps šviečiančiu ir skambančiu sodu – čia vyks kūrybinės dirbtuvės, muzikos atlikėjų pasirodymai, meninės šviesų instaliacijos ir tylioji diskoteka. Miesto dienų metu naujam gyvenimui prisikels ir Dainų slėnis – čia jūsų lauks jaunimo gatvės šokiai, „Graffiti“, didžiausio mėsainio rekordas.

Šiemet tikimasi, kad pavyks ne tik šventinė programa, tačiau ir sinoptinė jos dalis
Registruokitės į šventinę mugę ir siūlykite savo idėjas! Dėl dalyvavimo šventės programoje rašykite el. paštu alytaussvente@showart.lt, norintys prekiauti mugėje, renginio organizatoriams VšĮ „Renginių fabrikas” el. paštu alytausmuge@showart.lt siųskite savo pažymėjimus ir veiklą įrodančius dokumentus bei trumpą informaciją, kuo prekiaujate ir kokio ploto pageidaujate.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here