Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Alytaus gatvėse išbarstyta apie 120 tonų druskos ir žvyro mišinio

Alytaus gatvėse išbarstyta apie 120 tonų druskos ir žvyro mišinio

10

Pasak Alytaus miesto savivaldybės, miesto gatvių barstymas vyksta nepertraukiamai visa parą. Praėjusią naktį 5 daugiafunkcinės mašinos druskos ir žvyro mišiniu gatves barstė nuo 21 val. iki 6 val. Dieninėje pamainoje nuo 7 val. iki 18 val. gatves barsto 3 mašinos. Ypatingai atkreipiamas dėmesys ir papildomai barstomos sankryžos, įkalnės ir kitos sudėtingesnės vietos. Praėjusią parą Alytaus gatvėse išbarstyta apie 120 tonų druskos ir žvyro mišinio.

UAB „Raguvilė” informuoja, kad taip pat gatvės barstomos bus ir savaitgalį. „Savaitgalį išlaikysime tokias pat pajėgas. Pranešama, kad oro temperatūra turėtų keliais laipsniais atšilti, atsižvelgiant į tai bandysime pilti daugiau druskos, kadangi esant labai žemai temperatūrai, druska netirpsta”, – sakė UAB „Raguvilė” darbų vadovas Mindaugas Skestenis.

Situacija rajoniniuose keliuose vairuotojų nedžiugina, kaip teigia mūsų portalo skaitytoja Rosvita, “Alytaus regioninių kelių įstaiga visiškai ignoruoja žmonių skambučius (prašymus nuvalyti kelio dangą mūsų mieste ir rajone) 5d. 9val važiavau iš Alytaus į Kauną, kelias -TRAGEDIJA. Toks jausmas, kad arimais važiuoji. Labai nustebau privažiavus Prienų žiedą-atstumas nuo Prienų iki Kauno ir visame Kaune toks vaizdas, kad kelio danga, kaip šildomos grindys. Jokio sniego, ledo ar provėžų, vien sausa kelio danga, kuri nesukelia jokiu problemų vairuotojams. 16.20 jau buvau netoli Alytaus ir ta pati atkarpa (Prienai-Alytus ir Alytaus mieste) kelio danga tokia pat, kaip ir ryte, net dar baisesnė. Neapsikentusi paskambinau į Alytaus regioninius kelius, viską paaiškinau, sakė kad darbuotojai jau valė kelius dienos metu. Pasakiau, kad kelio danga visiškai nevalyta ir paprašiau siųsti darbuotojus į darbą, kad nereiktų sulaukti daugiau skambučių su nusiskundimais, ir kad nerizikuotų vairuotojų bei pėsčiųjų saugumu ir gyvybėmis. Darbuotoja padėjo telefono ragelį, skambinau antrą kartą, prašiau sujungti su pavaduotoju – atsakė,kad jis užimtas…  Keliai jau naktį turėjo būti valomi”.

Šarūnas K. taip pat dalinasi įspūdžiais po kelionės Suvalkijon: “Šiandien teko ryte važiuoti į Marijampolę, tik pasibaigus Alytaus rajonui baigėsi ledas ir prasidėjo asfaltas, sutikau tris kelius valančias mašinas. Tuo tarpu Alytaus rajone ant Simno kelio nei mašinų, nei smėlio, nei druskos, ledynmetis.
Pačioje Marijampolėje grynas asfaltas jokio ledo. Arba Marijampolės rajone šilčiau arba Alytaus kelininkams kažkas nesigauna. ”

10 Komentarai

  1. galejo nakti nemiegot kai sninga o šlapia sniega nustumt no kelio tai but nauda o jai miesto vadovai neranda tinkamos keliu priežiuros tarnybos tai jems geda

  2. Ar durni jie, ar visi žmonės, jie beria druska nors niekas jos nepastebi, ko gero iš lėktuvo barsto, tai niekas jų ir nepastebi barstant

  3. nuvalyt pirmiausiai reikejo, gėda,kad atitinkamos tarnybos nesugeba savo pareigų atlikti. ar jie patys bent šiandien 01 07d. dienos šviesoj kelių būklę mato? tegul tą savo druską susišluoja,ji niekam nereikalinga…. O kiek toks kiekis druskos kainavo? kas tuos nuostolius dengs?

  4. Jie gal saiposi is musu vairuotoju pasakydami kad isbarste tiek tonu ar kas nors mate tuos barstytuvus. Bent as tai nei vieno nors vakar puse dienos pravazinejau mieste oi praciuozinejau ir nei vieno tik tris avarijas tas tai tikrai maciau geda turetu buti girtis kad jie dirba.

  5. Baisu, gėda girtis, kad barsto, valo ar dar velniai žino ką daro, miesto pagrindinės gatvės kaip arimai, asfalto nesimato, o ką jau kalbėti apie rajoninius kelius!Gėda, kur Alytaus meras žiūri, kitų miestų atstovai patys gyventojų prašo informuoti, jei nėra tinkamai valomi keliai, skiria baudas aptarnaujančioms įmonėms, o čia jokios reakcijos, apsimeta, kad viskas gerai.

  6. Pas save nebent isbarste, ciuozykla, o ne keliai, kazkodel tik Alytaus rajone ledas, kitur sugeba nuvalyt kelius…

  7. tiek tonu druskos isbarste vauu tai kur ji nusedo kokioi sriuboi ir pas ka ,o smelis ar zvyras pas ka jau pamatuose guli kelius kas nors mat is valdininku ar nuo saules akinius uzsideja per kuruos nieko nesimato jau keliai pas mus net druska blizga hahahahahah

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here