Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Poilsinės kelionės į užsienį – išparduotos, o kur atostogaus Alytaus miesto vadovai?...

Poilsinės kelionės į užsienį – išparduotos, o kur atostogaus Alytaus miesto vadovai? (VIDEO)

0

Liepos mėnesį Alytaus mieste sustoja politinis gyvenimas. Vidurvasaryje nevyksta tarybos posėdis, tad  ilsisi ir politikai. Naujienų portalas Alytausgidas.lt pasidomėjo, kur šiais metais atostogaus miesto vadovai.

Šimtukininkų apdovanojimuose ir kituose renginiuose alytiškiai pasigedo Alytaus miesto mero Vytauto Grigaravičius. Paaiškėjo, kad jis buvo išvykęs į tarnybinę komandiruotę Japonijoje. Hiratsuka mieste lankėsi ir vicemeras Tautvydas Tamulevičius.

Vizitas baigėsi ir miesto vadovas pradėjo atostogas.  „Laukiam anūkų pagausėjimo, reikės galbūt daugiau padėti sūnaus šeimai, nes pas juos ir taip – mažyčiai dvynukai. Tikiuosi, kad rasiu laiko pabūti ir gamtoje, gal prie jūros išvažiuosim vienai kitai dienai“, – pasakojo V. Grigaravičius.

Meras sako yra buvęs Turkijoje, tačiau  nepasakytų, kad ten jam labai patiko. Anot mero, Lietuva yra Lietuva – namuose ilsėtis jaukiau.

Alytaus miesto vicemerė Valė Gibienė į Lietuvos pajūrį nuvyksta tik „pasižymėti“, o atostogauti vyks į šiltus kraštus, Graikijos pusėn.

Kol atostogautojų orai Lietuvoje nelepino, kelionių agentūros vos spėja suktis – liepos mėnesiui kelionių iš Lietuvos neliko. Kelionės iš Varšuvos taip pat – jau „iššluotos“, mat lenkai taip pat ilgą laiką neturėjo vasariškų orų.

Tie, kas neturi galimybės ar noro atostogauti Lietuvoje pajūryje ar užsienyje, pramogų gali rasti ir Alytuje. Artimiausiu metu Dailidėje bus atidarytas „Vivi wake“ parkas, o kur dar dzūkų „jūra“ Dusia ir Alytaus apskrities ar kaimyninės Lenkijos ežerai ar miškai.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here