Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Archyvas PR Po Europą keliaujantis „Show car“ alytiškius džiugins tris dienas (VIDEO)

Po Europą keliaujantis „Show car“ alytiškius džiugins tris dienas (VIDEO)

0

Į Alytų užsuko beveik 20 metrų ilgio amerikiečių gamybos sunkvežimis su priekaba, kurio viduje – mokomoji bazė automobilių mechanikams.

Ką amerikiečiai moka, tai padaryti įspūdingus pristatymus.

Sustojus  „Show car“ vilkikui, priekaba prasiplečia į plotį ir virsta konferencijų sale.

Konferencijų salė – vilkike

Po Europą važinėjantis sunkvežimis Alytuje bus tris dienas per kurias autoservisų darbuotojai neįprastoje aplinkoje susipažins su gedimų nustatymo ir šalinimo naujovėmis.

Kaip skelbia organizatoriai,  meistrams bus pristatytos keturios temos viena iš įdomesnių mokymų turėtų būti metodika leidžianti 100 procentų tikslumu nustatyti elektroninius automobilio gedimus.

„Show car“ sustojo šalia įmonės „Intercars“ parduotuvės Kepyklos gatvėje.  Kol įspūdingas „amerikietis“ bus Alytuje, jį apžiūrėti gali kiekvienas norintis.

Kaip Alytausgidas.lt sakė „Intercars“ vadovas vadovas Nerijus Sipavičius, tobulėjant automobiliams privalo tobulėti ir meistrai, domėtis sudetingėjančiais automobiliais. Šioje srityje patirtį turintis vyras sako,  kad jei ansčiau pakakdavo primityvių įrankių tokių kaip plaktukas, tai dabar vos ne kiekvienos dirbtuvės gedimams nustatyti naudoja ir  kompiuterius.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here