Pirmadienis, kovo 19, 2018
Pradžia Sportas Krepšinis Pirmąją pergalę namuose iškovojusi „Dzūkija“ pakilo į 6-ąją LKL vietą (VIDEO. ATNAUJINTA)

Pirmąją pergalę namuose iškovojusi „Dzūkija“ pakilo į 6-ąją LKL vietą (VIDEO. ATNAUJINTA)

0

Pirmąją sezono pergalę namuose iškovojo „Dzūkija“.

Alytaus arenoje vykusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) susitikime „dzūkai“ po amerikiečio Katin Reinhardth tritaškio paskutinę sekundę 85:82 įveikė „Nevėžį“.

Kėdainiškiai liko be pergalių, o „Dzūkijai tai buvo antroji sėkmė per 6 rungtynes, leidusi pakiltį į 6 vietą turnyro lentelėje.

K. Reinhardth nugalėtojams pelnė 22 taškus, 16 pridėjo alytiškių ekipos rusas Anatolij Kaširov, 11 – Gediminas Žalalis.

Artimiausias „Dzūkijos“ susitikimas – namuose su pergalių skonio dar negaravusiai ir paskutinėje – 10 vietoje – esančiais Utenos „Juventus“ krepšininkais.

Gali būti, kad šeimininkų komanda šiose rungtynėse bus pasipildžiusi trenerių štabą, o klubo vadovai jau prakalbo apie Andrej Urlep sugrįžimą į Alytų.

ATNAUJINTA

Rungtynės su „Nevėžiu“ buvo pirmosios legalios šio sezono „Dzūkijos“ rungtynės Alytaus arenoje. Prieš tai vykę šeimininkų susitikimai su Kauno „Žalgiriu“ ir Panevėžio „Lietkabeliu“ vyko be sutarties su areną valdančia miesto savivaldybės įstaiga Alytaus sporto ir rekreacijos centras (SRC). Kad sutartis dėl arenos pagaliau pasirašyta, Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino abi konfliktuojančios pusės – tiek „Dzūkijos“ atstovas Antanas Sakavickas, tiek SRC vadovas Tomas Stupuris.   

„Dzūkijos“ atstovas A. Sakavickas patvitino, kad sutartis dėl Alytaus arenos naudojimo treniruotėms ir rungtynėms – jau pasirašyta. Alytausgidas.lt TV nuotr.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here