Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Piliakalnio progimnaziją pasiekė olimpinio komiteto parama ir rėmėjų dovanos (NUOTRAUKOS)

Piliakalnio progimnaziją pasiekė olimpinio komiteto parama ir rėmėjų dovanos (NUOTRAUKOS)

1
Alytaus Piliakalnio progimnazijai dovaną įteikė LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė. Komitetas su „Coca-Cola“ išrinko Lietuvos gimnazijas ir progimnazijas, kurioms yra reikalinga sporto salės renovacija

Seniausiai Alytaus mokyklai, lietuviškos mokyklos tradiciją jau 102-uosius metus tęsiančiai Piliakalnio progimnazijai atiteko kalėdinio karavano įsteigta dovana – 1 tūkantis eurų ir sporto inventorius.

Piliakalniečiams laiminga loterija. Elvio Žaldario nuotr.

Dovaną įteikė progimnazijoje apsilankiusi Lietuvos tautinis olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Dalia Gudzinevičiūtė. Jos vadovaujamas komitetas ir Pirmajame Alytuje ilgą laiką veikusi „Coca-Cola“ išrinko Lietuvos gimnazijas ir progimnazijas, kurioms yra reikalinga sporto salės renovacija.

Kad salė prižiūrima, tačiau reikalinga atnaujinimo įrodė ir naujųjų metų išvakarėse vadinamojoje „ketvirtukėje“ (Piliakalnio progimnazija anksčiau buvo 4-oji mokykla) surengtas šią švietimo įstaigą baigusiųjų mokinių krepšinio turnyras „Sugrįšk į 4-ą!”.

E. Žaldario nuotr.

Prašymus remti olimpiniam komitetui ir „Coca-colai“ teikė daugiau nei 100 Lietuvos mokymo įstaigų, todėl gauta parama nudžiugino piliakalniečius.  „Žiūrėjau tiesioginę transliaciją ir išgirdus mūsų mokyklos pavadinimą labai maloniai nustebau, kad būtent mums nusišypsojo sėkmė“, – džiaugėsi Piliakalnio progimnazijos direktorė Regina Špukienė.

Pirmajame Alytuje vienintelė pradinio mokymo įstaiga už laimėtą sumą planuoja perdažyti sporto salės sienas, atnaujinti dušines. Susidėvėjusios ir sporto salės grindys, tačiau  jų remontas – ateities planuose.

E. Žaldario nuotr.

„LTOK ir „Coca-cola“ karavanas mūsų progimnaziją apdovanojo ne kartą, tačiau šiemet tai buvo išskirtinė staigmena! Loterijos būdu buvome išrinkti iš daugelio kitų mokymo įstaigų, kurios taip dalyvavo projekte ir nori atnaujinti savo sporto sales,“ – sakė R. Špukienė.

Piliakalnio progimnazijai atiteko ne tik piniginė parama. Sporto salę papildys sporto inventorius, kurį dovanojo Lietuvos olimpiečiai, Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris“, sostinės savivaldybės atstovai, sporto mokyklos, „Perlo“ krepšinio veteranai, kitos organizacijos ir pavieniai žmonės.

Prie dovanų prisidėjpo ir Vilniaus sporto klubų atstovai. Trečias iš dešinės – vienas Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ trenerių, iš Alytaus kilęs Žydrūnas Grudzinskas

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here