Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Naujienos Verslas „Pepco“ ateina į Alytų

„Pepco“ ateina į Alytų

0
„Pepco" mažų kainų parduotuvė Alytuje įsikurs centrinės „Iki" pasaže, buvusiose „Elektromarkt" patalpose, adresu Naujoji g. 2C, antrame aukšte

Mažmeninės prekybos tinklas „Pepco“ netrukus duris atvers ir alytiškiams.

Mažų kainų parduotuvė Alytuje įsikurs centrinės „Iki” pasaže, buvusiose „Elektromarkt” patalpose, adresu Naujoji g. 2C. Planuojama, kad parduotuvė savo veiklą pradės gegužės mėnesį.

„Pepco“ yra Europos mažmeninės prekybos tinklas savo pirkėjams už mažiausią kainą siūlantis viską, ko jiems reikia šeimai aprengti bei namams.

„Pepco“ šiuo metu valdo daugiau nei tūkstantį parduotuvių Čekijoje, Kroatijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Rumunijoje. 2004 m. veiklą Lenkijoje pradėjęs prekybos tinklas sukėlė didžiulį pirkėjų susidomėjimą ir išplėtė savo veiklą Rytų bei Vidurio Europoje.

„Pepco“ parduotuvėse prekiaujama rūbais vaikams, moterims ir vyrams, apatiniais drabužiais, aksesuarais, žaislais, prekėmis namams, tekstilės gaminiais namams ir pan.

Apie 60% „Pepco“ asortimento sudaro drabužiai (įskaitant avalynę ir apatinį trikotažą), apie 40% – kitos prekės. Šiuo metu „Pepco“, siūlanti visą drabužių 0-14 metų vaikams asortimentą, pagal pardavimų kiekį yra lyderis vaikiškų rūbų segmente.

Visos mažmeninės prekybos tinklo atrinktos prekės skirtos suteikti geriausias pasirinkimo galimybes klientams už mažiausią kainą. Per mėnesį „Pepco“ parduotuvėse apsilanko daugiau nei 8 milijonai pirkėjų.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here