Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas Pasirašys sutartį su prekybos rūmais – didins įmonių eksporto galimybes

Pasirašys sutartį su prekybos rūmais – didins įmonių eksporto galimybes

0
Sutartį pasirašys savivaldybės meras A. Vrubliauskas ir rūmų prezidentas S. Leonavičius

Investicijų, verslo, gyventojų užimtumo ir kitus ekonominius klausimus Alytaus rajono savivaldybė spręs kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais. Savivaldybės taryba pritarė bendradarbiavimo sutarčiai.

Sutartį pasirašys savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius. Ji sudaroma siekiant skatinti Alytaus rajono pramonę, smulkų ir vidutinį verslą bei amatus, rajono įmonių produkcijos bei paslaugų eksportą, sudaryti palankias sąlygas įmonių tarpusavio bendradarbiavimui ir investicijų pritraukimui bei spręsti aktualias verslininkams problemas.

Kaip sakė S. Leonavičius, bendradarbiaujama su beveik visomis Vilniaus ir Alytaus apskrityse esančiomis savivaldybėmis, verslas naudojasi sukurta informacine ir kontaktų infrastruktūra tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėje rinkoje, tuo galėsis naudotis ir Alytaus rajonas. Pasak Alytaus rajono mero A. Vrubliausko, verslas reikalingas kaip kraujo apytaka.

Bendradarbiavimo sutartimi savivaldybė ir rūmai susitarė skleisti informaciją apie Alytaus rajono įmonių eksporto galimybes ir investicinius pranašumus, skatinti užsienio šalių verslininkų vizitus į Alytaus rajoną ir rajono įmonių atstovų vizitus į užsienio šalis, spręsti rajono infrastruktūros plėtojimo klausimus, nagrinėti užimtumo gerinimo pasiūlymus.

Alytaus rajono savivaldybė ir  prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaus profesinio rengimo ir tęstinio mokymo srityje. Alytaus rajono savivaldybė įsipareigojo atsižvelgiant į finansines galimybes bei esant poreikiui įtraukti rūmų narių atstovus į Alytaus rajonui ir jo ekonomikai atstovaujančių oficialių delegacijų, vykstančių į užsienio valstybes, sudėtį, į savivaldybės komisijas, sprendžiant  verslininkams aktualias problemas.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here