Antradienis, sausio 23, 2018
Pradžia Alytausgidas.lt TV tiesioginė transliacija Parodijų šou „Copy&Paste“ laimėjo Šv. Benedikto gimnazija ir Šaltinių mokykla (TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS)

Parodijų šou „Copy&Paste“ laimėjo Šv. Benedikto gimnazija ir Šaltinių mokykla (TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS)

0

Alytaus miesto teatrą užpildė jaunimas. Mokiniai pratęsė tradiciją ir sukvietė į vieną mėgstamiausių savo renginių – parodijų šou „Copy&Paste”. Šių metų renginio tema – filmai ir serialai.

Atrodo, kad „Copy&Paste” nepraranda savo  populiarumo – scenoje netrūko dalyvių, o salėje – žiūrovų, kuriuos į šou sukvietė Alytaus miesto mokinių taryba.

Alytaus mokyklų parengtus pasirodymus vertino žiuri komisija, kurioje dirbo miesto teatro vadovė ir aktorė Inesa Pilvelytė, alytiškis verslininkas Mindaugas Kvederys bei mokinių tarybų atstovės iš Alytaus ir Lazdijų.

Parodijų šou nuotaikingai su mikrofonu ir be jo vedė Mantas Adomaitis.

Pirmieji scenoje pasirodė Jotvingių gimnazijos linksmuoliai.

Buvo mokyklų, kurios dalyvavo keliomis komandomis – tai Adolfo Ramanausko-Vanago, Jotvingių ir Putinų gimnazistai.

Po vieną komandą pristatė Šv. Benedikto gimnazija, Dainavos, Likiškėlių, Panemunės, Šaltinių ir „Volungės” pagrindinės mokyklos.

„Copy&Paste” parodijų šou konkurso nugalėtojais šiemet tapo dvi mokymo įstaigos. Pagrindinių tarpe laimėtoja tapo Šaltinių mokykla, o tarp gimnazijų – Šv. Benediktas.

Antra tarp mokyklų liko „Volungė”, parodijos vicečempionai tarp gimnazijų – jotvingiai.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here