Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Naujienos 112 Parduotuvėje atsiskaitė padirbtais eurais – įkliuvo su krūva klastočių ir visa „spaustuve“...

Parduotuvėje atsiskaitė padirbtais eurais – įkliuvo su krūva klastočių ir visa „spaustuve“ (VIDEO. NUOTRAUKOS)

0
Atsargiai - netikri 50 Eur banknotai!

Dzūkijoje mėginta atsiskaitinėti padirbtais eurais. Daugiau: https://alytausgidas.lt/parduotuveje-atsiskaite-padirbtais-eurais-ikliuvo-su-kruva-klastociu-ir-visa-spaustuve-video/

Posted by Alytausgidas.lt on 2017 m. liepa 13 d.

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl netikrų pinigų ar vertybinių popierių gaminimo, laikymo arba realizavimo.

Viename iš Alytaus apskrities miestų 21-erių metų vyras, atsiskaitydamas už perkamas prekes, liepos 7 d. pardavėjai pateikė 50 eurų nominalo kupiūrą, kuri, įtariama, padirbta. Kupiūrą pateikęs asmuo iš parduotuvės pasišalino.

Liepos 11 d. sulaikyti penki (21, 22, 20 ir du 17 metų) Šalčininkų rajono gyventojai. Jų namuose atliktos kratos, kurių metu pas vieną iš įtariamųjų, 22-ejų metų vyrą, buvo rasta 67 vnt. 50 eurų nominalo galimai suklastotų kupiūrų ir visa „spaustuve“ – įranga, kuri, įtariama, buvo naudota netikrų pinigų pagaminimui.

Alytaus aps. VPK nuotr.

Pas kitą 21-erių metų įtariamąjį rasta 10 vnt. 50 euro nominalo kupiūrų. Du iš sulaikytų įtariamųjų anksčiau teisti už vagystes ir nežymius sveikatos sutrikdymus. Už tokį nusikaltimą gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Alytaus aps. VPK nuotr.

Ikiteisminį tyrimą kuruoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here