Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Olimpinės dienos bėgimų dalyviai Alytuje mes iššūkį olimpiečiams

Olimpinės dienos bėgimų dalyviai Alytuje mes iššūkį olimpiečiams

0
„Mano sportinė karjera prasidėjo Alytuje, todėl labai tikiuosi, kad kažkam iš mano kraštiečių Olimpinės dienos bėgimas taip pat taps jų sportinio kelio pradžia. Kviečiu visus pasivaržyti, išmėginti savo galimybes, palenktyniauti su olimpiečiais“, - sako R. Kančys

Olimpinės dienos metu birželio 3 dieną Alytuje visi, mėgstantys bėgti, turės galimybę išmėginti įvairaus ilgio distancijas, pabandyti aplenkti olimpiečius ir iškovoti vertingus piniginius prizus.

Alytaus olimpiečiai

Alytiškiams bus malonu bėgimo trasoje išvysti ir savo kraštiečius bėgikus, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvius Remigijų Kančį, Vaidą Žūsinaitę. Prie starto linijos taip pat stos ir maratonininkė Diana Lobačevskė, tad bėgimo dalyviai turės išskirtinę galimybę pasitikrinti savo jėgas ir pamėginti distancijoje aplenkti net tris olimpiečius.

Olimpinės dienos ambasadoriumi tapęs R. Kančys visuomet akcentuoja, kad jo pirmosios nubėgtos distancijos nužymėtos būtent Alytuje.

„Mano sportinė karjera prasidėjo Alytuje, todėl labai tikiuosi, kad kažkam iš mano kraštiečių Olimpinės dienos bėgimas taip pat taps jų sportinio kelio pradžia. Kviečiu visus pasivaržyti, išmėginti savo galimybes, palenktyniauti su olimpiečiais“, – sako Remigijus Kančys.

V. Žūsinaitė su vienu pirmųjų jos kūno kultūros mokytoju Raimundu Soroka iš Alytaus

Vienas iš pagrindinių kasmetinio renginio akcentų yra garbingas Olimpinės mylios, kurią sudaro 1988 metrai, bėgimas. Jame aktyviai dalyvauja visi šventės dalyviai – įvairių sporto šakų federacijų atstovai, senjorai, įmonių darbuotojai.Taip pat nemokama ir kita, itin daug įvairiausių emocijų tiek dalyviams, tiek sirgaliams kiekvienais metais sukelianti bėgimo rungtis –500 metrų distancija jauniesiems Olimpinės dienos dalyviams, vaikams iki 7 metų.

Olimpinėje dienoje neliks nuskriausti ir ilgesnių distancijų mėgėjai – jie turės galimybę bėgti 5 ir 10 km arba įveikti 5 km sportinio ėjimo trasą. Ėjikai trasoje galės lygiuotis į alytiškę, Lietuvos rekordininkę Brigitą Virbalytę – Dimšienę.

Apdovanojimai gausiausioms komandoms

Net 500 eurų bus įteikti gausiausiai dalyvavusiai komandai, tad renginį organizuojantis Lietuvos olimpinis fonas (LOF) ragina nesnausti ir pasinaudoti šia galimybe įmonėms ar bendraminčių klubams. Gausiausią dalyvių skaičių delegavusi mokykla bei ikimokyklinio lavinimo įstaiga (darželis) taip pat iškovos po 300 eurų čekį. Be to, rėmėjų prizais bus apdovanoti jauniausias ir vyriausias bėgimo dalyviai.

Ėjikai trasoje galės lygiuotis į alytiškę, Lietuvos rekordininkę B. Virbalytę – Dimšienę

Alytiškiai ir miesto svečiai kviečiami tapti jau 69-ąjį kartą pasaulyje švenčiamos Olimpinės dienos dalimi ir išbandyti norimą rungtį. Bėgimo rungčių dalyviai registruotis gali ČIA.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here