Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Olimpinės dienos Alytuje programa – paskelbta. Koncertuos „Lilas ir Innomine“

Olimpinės dienos Alytuje programa – paskelbta. Koncertuos „Lilas ir Innomine“

0
Birželio 3 dieną alytiškiai ir miesto svečiai turės galimybę dalyvauti daugiau nei 40 skirtingų sporto rungčių, stebėti parodomąsias programas. Olimpinei dienai Alytaus miestas skyrė 40 tūkstančių eurų, o prie Alytaus arenos - net 10 hektarų plotą

Olimpinė diena šiais metais vyks Alytuje.

Birželio 3 dieną alytiškiai ir miesto svečiai turės galimybę  dalyvauti įvairių sporto šakų varžybose, mėgėjiškai išbandyti daugiau nei 40 skirtingų sporto rungčių, stebėti parodomąsias programas.

Olimpinei dienai Alytaus miestas skyrė 40 tūkstančių eurų, o prie Alytaus arenos – net 10 hektarų plotą, kuris apims Jaunimo parką, Naujosios ir Žuvinto gatves.

Jaunimo parke ir jo prieigose įsikurs įvairių sporto šakų federacijų stendai, bus įrengtos aikštelės, trasos, takeliai, tad kiekvienas galės rasti sau įdomios veiklos ar stebėti parodomąsias programas, dalyvauti kultūros renginiuose.

Aktyviai sportuojančius ir mėgstančius dalyvauti įvairiuose turnyruose  žmones organizatoriai kviečia registruotis į tokias varžybas:

Bėgimo (5 km, 10 km)

Sportinio ėjimo (5 km)

Stalo teniso (šeimų turnyras)

Plaukimo

„LTeamThrowdown“

(svarmenų kėlimas, pratimai su savo kūno svoriu).

Aktyviai sportuojančius ir mėgstančius dalyvauti įvairiuose turnyruose žmones organizatoriai kviečia registruotis į varžybas. Jose ketina dalyvauti ir alytiškė olimpietė Vaida Žūsinaitė (nuotraukoje – pirma iš dešinės)

Bėgimų dalyviai taip pat turės galimybę iškovoti piniginius prizus. 500 eurų bus įteikti gausiausiai dalyvavusiai komandai – šia galimybe turėtų pasinaudoti įmonės, organizacijos, klubai.

Gausiausią dalyvių skaičių surinkusi mokykla bei ikimokyklinio ugdymo įstaiga (darželis) taip pat iškovos po 300 eurų. Be to, rėmėjų prizais bus apdovanoti jauniausias ir vyriausias bėgimo dalyviai.

Festivalio žiūrovai, šeimos su vaikais taip pat neliks nuskriausti. Užsiregistravę ir atsiėmę registratūroje Dalyvio pasus, jie galės ne tik nemokamai džiaugtis įvairiomis pramogomis, mėgautis koncertu, bet ir gauti „LTeam“ prizų. Už kiekvieną išmėgintą sporto rungtį dalyviai į savo renginio pasus rinks lipdukus, už kuriuos vėliau bus apdovanoti prizais.

Šventę organizuojantis Lietuvos olimpinis fondas šiais metais didelį dėmesį skyrė neįgaliųjų sportui, kurio rungtis galės išmėginti kiekvienas norintis. Kai kurios tokių rungčių bus įtrauktos į dalyvio pasą, tad jas išbandžiusieji taip pat gaus lipdukus, priartinančius juos prie tikslo – „LTeam“ prizo. Į renginio programą įtrauktos tokios sporto šakos kaip sėdinčiųjų tinklinis, šaudaunas (aklųjų stalo tenisas), golbolas, bočia, smiginis, baudų mėtymas, šaudymas ir kt.

Olimpinės dienos metu tradiciškai vyksta ir didžiausio moksleiviams skirto sporto renginio – Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis etapas. Visus metus jaunieji sportininkai, atstovaudami savo miestų mokykloms, rungtyniavo krepšinio, tinklinio, rankinio, stalo teniso, šaudymo ir kitų sporto šakų varžybose. Birželio 3 dieną Alytų užplūs į finalinį žaidynių etapą patekusios geriausios Lietuvos mokyklų komandos, laukiama atvykstant apie 600 moksleivių.

Olimpinės dienos šventę  vainikuos geriausia Lietuvos hip-hopo grupe tituluojamos grupės „Lilas ir Innomine“ koncertas. Nemokamą koncertą visiems olimpinės dienos rungčių dalyviams bei Lietuvos mokyklų žaidynių finalininkams dovanoja Lietuvos olimpinis fondas ir Alytaus miesto savivaldybė.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here