Ketvirtadienis, balandžio 19, 2018
Pradžia Naujienos 112 Į Olandiją gėlių važiavęs vairuotojas nuo kelio nulėkė netoli Alytaus (VIDEO. NUOTRAUKOS)

Į Olandiją gėlių važiavęs vairuotojas nuo kelio nulėkė netoli Alytaus (VIDEO. NUOTRAUKOS)

0

Netoli Alytaus kelionę baigė Rusijoje registruotas sunkvežimis MAN. Pirminiais duomenimis, iš Pamaskvės į Olandiją gėlių krovinio parvežti vykusiam vairuotojui trečiadienio rytą pasidarė bloga.

Alytausgidas.lt Tv nuotr.

Netoli Kaniūkų tilto nuo kalno leidęsis sunkvežimis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir išvertęs kelis pakelės medžius sustojo šalikelėje. Vilkike buvo  ir antras vairuotojas, kuris atsibudo poto, kai „fūra“ nulėkė nuo kelio.

Alytausgidas.lt tv nuotr.

„Šalia sėdėjau, net išsigąsti nespėjau, išsigandau tik vėliau. Dabar reikės kažkaip ištraukti mašiną. Yra įmonės atstovybė Kalvarijoje. Turi atvykti pagalba”, – sakė sunkvežimyje buvęs antrasis vairuotojas.

Alytausgidas.lt tv nuotr.

Laimei, kai sunkvežimis pakeitė važiavimo kryptį, į kalną važiavęs lengvasis   automobilis buvo už keliasdešimties metrų. Antraip transporto priemonės būtų susidūrę kaktomuša.

Alytausgidas.lt tv nuotr.

Sunkvežimio vairuotojas buvo blaivus. Eismo įvykio metu apgadintas vilkikas ir šaldytuvas kelionės į Olandiją pratęsti negalėjo. Iškviestas evakuatorius išgabeno apgadintą transporto priemonę į Pietų Lietuvoje esančią įmonės atstovybę.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here