Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Visos naujienos Dzūkija „Nieko nepagavusi“ žvejė nustebino gamtos inspektorius

„Nieko nepagavusi“ žvejė nustebino gamtos inspektorius

1
Pareigūnai nustebo, kai ant ežero pamatė skrituliais žvejojančią moterį. Ji buvo pastačiusi 12 skritulių, masalui naudojo gyvą žuvelę. Pareigūnams pasiteiravus apie sugautą laimikį, žvejė paaiškino, kad nieko nepagavo. Tačiau...

Reido metu Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento (ARAAD) gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustebo, kai ant Saknio ežero Lazdijų rajone pamatė skrituliais žvejojančią moterį. Ji buvo pastačiusi 12 skritulių, masalui naudojo gyvą žuvelę.

Pareigūnams pasiteiravus apie sugautą laimikį, žvejė paaiškino, kad nieko nepagavo. Tačiau pareigūnai nepatikėjo moters paaiškinimu ir jos pėdsakais nuėję į nendryną rado dar 2 paslėptas lydekas.

Žvejei A. K. už žvejybą draudžiamu laikotarpiu bei draudžiamais masalais surašytas protokolas pagal administracinių nusižengimų kodekso 291 str. 4 d. Už šį nusižengimą pilietei gresia bauda nuo vieno šimto dvidešimt iki 300 eurų.

Moteris taip pat turės atlyginti 320 eurų padarytą žalą gyvajai gamtai.

Aplinkosaugininkai primena, kad nuo vasario 1 d. draudžiama gaudyti lydekas. Draudimas gaudyti žuvis masalui naudojant žuvelę galioja iki balandžio 20 d.

ARAAD gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Dzūkijos regiono gyventojus ir svečius kviečia būti neabejingais ir apie pastebėtus gyvosios gamtos išteklių naudojimo pažeidimus informuoti bendruoju pagalbos centro numeriu 112.

Pastebėjus brakonieriavimo atvejus regione taip pat galima kreiptis į gyvosios gamtos apsaugos inspekciją telefonu +37068676009.

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here