Antradienis, kovo 20, 2018
Pradžia Sportas Krepšinis Nesavanaudiškiausią komandos krepšininką „Dzūkija“ išlaikė ir naujam sezonui

Nesavanaudiškiausią komandos krepšininką „Dzūkija“ išlaikė ir naujam sezonui

0
189 cm  ūgio gynėjas A. Hernandez Máiquez (g. 1990 m.) per praėjusį sezoną LKL „Dzūkijoje“ pasižymėjo kaip nesavanaudiškiausias komandos krepšininkas – per rungtynes atlikdavo daugiausia (vidutiniškai po 4,2) rezultatyvių perdavimų

Alejandro Hernandez Máiquez – ispaniškas vardas ir pavardė Alytaus krepšinio komandos rungtynių protokoluose ir arenos tablo bus matomas dar metus. Taip planuoja penktam startui Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) besirengianti „Dzūkija“, legionieriui pasiūliusi sutartį dar vieneriems metams.

A. Hernandez Máiquez – pirmas iš kairės

189 cm  ūgio gynėjas A. Hernandez Máiquez (g. 1990 m.) per praėjusį sezoną LKL „Dzūkijoje“ žaidė nuo jo pradžios, žaidė 39-iose rungtynėse ir pasižymėjo kaip nesavanaudiškiausias komandos krepšininkas – per rungtynes atlikdavo daugiausia (vidutiniškai po 4,2) rezultatyvių perdavimų.

A. Hernandez Máiquez – antras iš kairės

Daugiausia – nuo 8 iki 10 – „asistų“ ispanas atliko kovose su Panevėžio „Lietkabeliu“ ir „Šiauliais“. A. Hernandez Máiquez LKL rungtynėse taip pat atkovodavo vidutiniškai po 4,1 kamuolio ir pelnydavo po 7,8 taško.

Paskutinė stotelė iki Dzūkijos buvo gimtosios šalies čempionate „Liga Endesa“ rungtyniavusi katalonų komanda Manresos ICL.

A. Hernandez Máiquez praėjusiame LKL sezone buvo bene vienintelis Ispanijos krepšinio atstovas pirmenybėse.

Ana Belen Molina Barbe

„Tai reiškia, kad ne tik Alytaus vyrų krepšinis, bet ir moterų komanda sulauks pastiprinimo iš Ispanijos”, – džiaugiasi Alytaus moterų krepšinio komanda. Jai praėjusiame sezone talkino „dzūko“ draugė Ana Belen Molina Barbe (g. 1988 m.).

178 cm ūgio krepšininkė iš Ispanijos pernai prisijungė prie Dzūkijos sostinės komandos RKL-gut.lt, sužaidė beveik keliasdešimt rungtynių ir drauge su ja tapo Lietuvos moterų krepšinio „Akvilės“ lygos čempione.

A. B. M. Barbe – nuotraukoje pirma iš dešinės

Barbe Alytuje buvo ne tik rezultatyvi, tačiau ir naudinga perimant kamuolius ir komandos draugėms skirstant rezultatyvius perdavimus.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here