Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Visos naujienos Dzūkija Nepartinėmis tampa didžioji dalis Alytaus apskrities savivaldybių

Nepartinėmis tampa didžioji dalis Alytaus apskrities savivaldybių

0
Didžioji dalis Dzūkijos (Alytaus apskrities) savivaldybių tampa tiesiogiai nepriklausančiomis partijoms arba šios priklausomybės nedemonstruoja. Alytausgidas.lt iliustracija

„Pirmyn! Kartu mes galime“, susikūręs Lazdijuose, praneša, kad prie šio nepartinio visuomeninio judėjimo jungiasi bendraminčiai.

Daugelis jų – buvę aktyvūs konservatoriai – Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Lazdijų skyriaus nariai, pastarosiomis dienomis atsisakę narystės partijoje ir subūrę daugiau kaip du šimtus bendraminčių.

„Kuriame ne politinėmis partijomis nusivylusių, o bendrų vertybių vienijamų žmonių judėjimą, kuris atviras kūrybingiems, aktyviems žmonėms, norintiems ir galintiems dirbti Lazdijų krašto ir jo žmonių labui”, – tvirtina Artūras Margelis, pasitraukęs iš TS-LKD.

„A. Margelis iš konservatorių partijos gretų pasitraukė išsiskyrus jo ir Gabrieliaus Landsbergio bei partijos naujosios vadovybės požiūriams į vertybes“, – teigiama lazdijiškių judėjimo manifeste.

„Pirmyn! Kartu mes galime“ vedlys ir iniciatorius A. Margelis – ilgametis Lazdijų meras, tad rajonas simboliškai pereina į nepartinių rankas.

Didžioji dalis Dzūkijos (Alytaus apskrities) savivaldybių tampa tiesiogiai nepriklausančiomis partijoms arba šios priklausomybės nedemonstruoja.

Iš Lietuvos socialdemokratų pasitraukęs Druskininkų meras Ričardas Malinauskas 2016 metais su bendražygiais sukūrė nepartinį judėjimą „Už Druskininkus“.

Nepartiniai „Alytaus piliečiai“ ir jų sąrašo lyderis Vytautas Grigaravičius nuo praėjusių savivaldos rinkimų rinkimų 2015 m. valdo Alytaus miestą.

Savivaldą su partijomis Dzūkijoje tiesiogiai dar sieja Alytaus rajono ir Varėnos rajono savivaldybė. Pastarojoje tvarkosi liberalas Algis Kašėta, o Alytaus rajonui vadovauja konservatorius Algirdas Vrubliauskas.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here