Varsiečiai pakilo į trečiąją vietą lietuviškoje Baltijos lygos įskaitoje

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ baigė lietuviškas dvikovas Baltijos rankinio lygos reguliariame sezone.

Egidijaus Petkevičiaus ir Eugenijaus Gimbuto auklėtiniai namų aikštėje atsirevanšavo HC „Vilniui“ ir per vasarį.

34:36 Vilniuje spalį nusileidę varsiečiai Alytaus arenoje šiandien nugalėjo didesniu skirtumu.

Rungtynės prasidėjo tylos minute, skirta žuvusiems Ukrainoje.

Pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Tadas Stankevičius.

Po to, iki šeštosios minutės, svečiai sugebėjo rezultatą ne tik lyginti, tačiau ir persverti (1:2; 2:3).

Vėliau iniciatyvą perėmė ir išlaikė „Varsa-Stronglasas“.
Paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis pasižymėjus Žygimantui Micevičiui varsiečiai jau turėjo įsigę penkių įvarčių skirtumą (18:13).
Vienas iš rezultatyviausių varsiečių T. Stankevičius. D. Lipskos nuotr.
Po pertraukos šeimininkai sėkmingai augino pranašumą, kuris po Gintauto Adamkevičiaus pataikymo kėlinio viduryje buvo pasiekęs aštuonis įvarčius (28:20). Po dar vieno įvarčio, kurį likus dešimčiai minučiui pelnė kapitonas, alytiškių persvara vėl buvo +8 (31:23).
Paskutinį alytiškių įvartį įsirašė Nedas Buronko (35:28), į tai vilniečiai atsakė trimis pataikymais ir savo atsilikimą sumažino iki 35:30.

Varsiečių įvarčius pelnė G. Adamkevičius ir T. Stankevičius (po 8), Deivas Eidukonis (6), N. Buronko (5), Ž. Micevičius (4), Remigijus Čepulis ir Rokas Lastauskas (po 2).

Alytiškiams tai buvo ne tik revanšas prieš vilniečius, tačiau ir svarbi pergalė Baltijos rankinio lygos lietuviškoje įskaitoje. Joje „Varsos-Stronglaso“ komanda pakilo į trečiąją vietą. Pirmauja Kauno „Granitas“, antra rikiuojasi Vilniaus „Šviesa“, ketvirtas – Klaipėdos „Dragūnas“, penktas – HC „Vilnius“. Prie šių pajėgiausių Lietuvos komandų atkrintamųjų varžybų etape prisijungs trys šalies rankinio lygos komandos, pagal dabartinę turnyro lenetę – „Kauno Ąžuolas“, Vilniaus „Amber“ ir Panevėžio „Grifas“.

Video rekomendacijos

Taip pat skaitykite