Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo (Valstybės) dieną giedoti Tautiškos giesmės alytiškiai rinksis Rotušės aikštėje.
- Liepos 6-ąją, ketvirtadienį, šventiniai renginiai prasidės „Dainavos“ kine, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio 50-mečiui sukurtu filmu. Nuo jo sukūrimo prabėgo jau 40 metų, tad liepos 15-ąją lakūnų žygdarbiui sukaks 90 metų.
Lietuvos aviacijos didvyrių vaidmenis filme atliko vėliau kino ir teatro legendomis tapę Remigijus Sabulis (S. Darius) ir Eimuntas Nekrošius (S. Girėnas), kurių, deja, taip pat jau netekome.
Liepos 6-osios renginių programa Alytuje:
16 val. „Skrydis per Atlantą“ (rež. Raimondas Vabalas, 1983 m.) kino teatre „Dainava“. Įėjimas – su kvietimais (seanso dieną bus dalijami kasoje).
18 val. Šv. Mišios sargų bažnyčioje.
20 val. Šventinis koncertas su grupe „Subtilus“, scenos draugai – Alytaus kultūros centro kamerinis choras „Varsa“ Alytaus miesto rotušės aikštėje
21 val. Tautiška giesmė aplink pasaulį Rotušės a.