2011-08-07 Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad apie 3 val. J. D., gimusią 1958 m., gyv. Alytuje, einančią keliu Alytus – Seirijai – Lazdijai (Alytaus r., Alytaus sen., Radžiūnų k. ribose) užpuolė nepažįstamas jaunuolis, į akis papurškė ašarinių dujų ir pagrobė rankinę, kurioje buvo įvairūs asmeniniai daiktai. Žala – 800 litų.
2011-08-07 Alytaus apskr. VPK gautas I. S., gimusio 1987 m., gyv. Alytuje, pranešimas, kad grįžęs į namus rado atrakintas buto duris ir pastebėjo pavogtas keturios bankų mokėjimo kortelės bei 200 litų.
2011-08-07 Druskininkų PK gautas pranešimas, kad 18 val. Druskininkuose, prie Druskininkų atliekų surinkimo punkto, Gardino g. 96, miško masyve rastas A. P. Ž., gimusio 1938 m., gyv. Druskininkuose. Apžiūrint lavoną išorinių smurto žymių nepastebėta.
2011-08-07 Lazdijų r. PK V. K., gyv. Alytuje, pranešė, kad Lazdijų r., Seirijų sen., Akuočių k., prie Metelio ežero, kasinėjant žemės gruntą, rastas daiktas panašus į sprogmenį. Įvestas planas „Skydas“. Juozo Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai Antrojo pasaulinio karo laikų granatą išsivežė sunaikinti į Alytaus sprogdinimo aikštelę.
2011-08-07, apie 6 val., Varėnoje, Dzūkų g., iš antrame aukšte esančio buto rūko dūmai. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per balkoną ugniagesiams patekus į butą, smilkstančioje lovoje rastas gulintis buto savininkas. Savininkas išvestas iš kambario, jam medicininės pagalbos neprireikė. Apdegė lova ir patalynė.
2011-08-06, vakare, Lazdijų r., Būdviečio sen., Pagrūdų k., degė „Don-1500“ kombainas, pagamintas 1988 m. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, sudegė priekinė padanga, aprūko skardos.
2011-08-05, 7.52 val., Lazdijuose, Ežero g., atvykus gelbėtojams, po „Audi 100“ autoįvykio nukentėjęs asmuo (g. 1989 m.) buvo išlipęs iš apvirtusio automobilio. Iškviesta GMP, vairuotojas nugabentas į Lazdijų ligoninę. Automobilis atverstas ir patrauktas į kelkraštį.2
2011-08-04, apie 19 val., Alytaus r., Punios k., gaisro metu apdegė „Fortscritt E514“ kombaino variklis. Iki atvykstant ugniagesiams, ugnį kombaino šeimininkas apmalšinto gesintuvu. Nustatyti transporto priemonių elektros instaliacijos gedimai.
2011-08-01, apie 7 val., Alytuje, Kepyklos g. 1, degė „Toyota Camry“ automobilis. Išdegė automobilio variklio skyrius, apdegė priekinis dangtis ir sparnai.