16 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
EismasTransportas
2018 Vasario 8d.
0

Naujos aikštelės automobiliams – už „Nemuno“ prekybos centro ir prie ligoninės (Video)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidasTV nuotr.

Rasti vietą automobiliui – problema ne tik šalies didmiesčiuose, bet ir Dzūkijos sostinėje. Atvykstantiems į miesto centrą vietą automobiliui rasti nelengva. Gerinti situaciją ėmė Alytaus miesto savivaldybė ir rado plotą, kur būtų galima įrengi papildomų vietų automobiliams.

Už „Nemuno” prekybos centro yra 11-os arų sklypas, priklausantis Alytaus miesto savivaldybei. Čia ir norima įrengti aikštelę. Paskaičiuota, kad joje tilptų apie 40 lengvųjų automobilių. Kol kas projektas pradinėje stadijoje. Statybos skyriaus vyriausiojo specialisto Sigito Stumbro teigimu, netrukus bus pradėtas rengti projektas. Aikštelės įrengimui skirta 100 tūkstančių eurų. Papildomos vietos automobiliams miesto centre turėtų būti  įrengtos iki metų pabaigos.

Vietų automobiliams stygių junta ir Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninė. Įvažiuoti į medicinos įstaigą gali tik leidimus turinčių transporto priemonių vairuotojai. Lankytojams skirtą aikštelę galima pasiekti per Vakaro gatvę. Čia rasti vietą automobiliui taip pat sunku. Todėl Alytaus miesto savivaldybė ketina plėsti stovėjimo aikštlę ir prie ligoninės.

16-os arų sklype bus įrengtos papildomos 49 vietos lengviesiems automobiliams. Šios aikštelės įrengimas finansuojamas taip pat Alytaus miesto biudžeto lėšomis ir atsieis 118 tūkstančių eurų. Aikštelė turėtų būti įrengta iki metų pabaigos ar net anksčiau.

Jeigu stovėjimas miesto centre bus nemokamas, tai už parkavimą prie Alytaus ligoninės gali tekti susimokėti. Planuojama sumontuoti numerių skenavimo sistemą ir kelias valandas leisti parkuoti nemokamai, o ilgiau stovinčių automobilių savininkai turės susimokėti. Tokiu būdu tikimasi apsisaugoti, kad ligoninės aikštelelių neužimtų vietos daugiabučių gyventojų automobiliai.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt