1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
DzūkijaDruskininkaiŠvietimasTechnologijos
2020 Lapkričio 20d.
1

Švietimo skyriaus vedėja D. Brown: „Raktas valdant krizinę situaciją – komunikacija“

titleD. BrownAsmeninė nuotrauka

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija mokyklų vadovams surengė nuotolinę konferenciją, kurios metu savivaldybės ir mokyklos pasidalijo naudinga praktika suvaldant COVID-19 iššūkius. Patirtimi dalijosi savivaldybių švietimo skyrių ir švietimo įstaigų vadovės, viena jų – Druskininkų savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Diana Brown.

Pasak D Brown, viena iš taisyklių, kuria vadovaujasi Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigos – nuolatinė mokyklų vadovų ir mokyklų bendruomenių komunikacija. Aktyvi komunikacija tarp savivaldybių, švietimo įstaigų vadovų ir mokyklų bendruomenių sudėtingose situacijose gelbsti ir tai yra sėkmės raktas valdant krizinę situaciją mokyklose.

„Neegzistuoja toks dalykas kaip informacijos vakuumas. Kad žmones pasiektų tiksli ir teisinga informacija, nuolat aktyviai bendraujame su mokyklų vadovais, o šie – su mokinių tėveliais. Prašome mokyklų vadovų ir mokytojų ugdymo procesą planuoti savaitėmis. Tad kiekvienos savaitės pabaigoje mokinių tėvai gauna laiškus su informacija apie patvirtintą naujų Covid-19 atvejų skaičių, būsimos savaitės pamokų tvarkaraščiu ir užduotimis – įsitvirtinusia praktika tapo penktadieninis vadovo laiškas mokinių tėvams,“ – patirtimi dalijosi D. Brown.

Druskininkų miesto savivaldybė panašiai palaiko ryšį ir su mokyklų vadovais.

D. Brown teigimu, norėdami prisitaikyti prie nenuspėjamos ir kintančios situacijos atsisakyta mėnesio veiklos planų, juos pakeitė dažnesni pirmadieniniai laiškai mokyklų vadovams – kiekvienos savaitės pradžioje jiems išsiunčiamas planas su ateinančios savaitės darbais, dažnai vykdomos nuotolines vaizdo konferencijas, naudojamasi bendru „Google“ veiklų kalendoriumi.


Komentarai

1
Komentuoti
Urtė2020-11-21
Diktatūra: mokyklų vadovai gauna paruoštą planą. Vykdyk ir nesvarstyk. labai" reikšminga" pagalba. Metas keisti darbo stilių.
traffix.lt