1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Koronavirusas
2020 Lapkričio 17d.
2

Nuotoliniu būdu ugdys ir Alytaus „Volungėlės“ lopšelio-darželio grupės vaikus

titleAMS nuotr.

Kaip ir keliose kitose ugdymo įstaigose, taip ir lopšelyje-darželyje „Volungėlė“ siekiant sumažinti COVID-19 infekcijos plitimo grėsmę Alytaus miesto savivaldybės administracija nurodo „Klevo“ grupės vaikams organizuoti ugdymo procesą nuotoliniu būdu.

Nuotolinis ugdymo procesas šiai grupei taikomas iki lapkričio 23 d.

Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme pažymima, kad būtų stebima vaikų ir darbuotojų sveikata, o pasireiškus simptomams, būtų nukreipiama atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos. Nustačius susirgusį darbuotoją ir artimą sąlytį turėjusius asmenis būtina nedelsiant teikti informaciją Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Alytaus departamentui.
 
Įsakyme taip pat nurodyta, kad jeigu lopšelio-darželio darbuotojams pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomai, jie turi nevykti į darbą, o jeigu simptomai pasireiškė esant darbe, būtina, kuo skubiau jį nutraukti ir apie tai nedelsiant informuoti įstaigos vadovą.
 
Turi būti užtikrinta, kad lopšelyje-darželyje dirbtų tik darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų susirgimų požymių, taip pat darbuotojai, nesantys privalomoje izoliacijoje.

Patalpose, kuriose lankėsi sergantis asmuo, turi būti atlikta dezinfekcija, vadovaujantis SAM pateiktomis rekomendacijomis.


Komentarai

2
Komentuoti
jooo2020-11-18
Toks a la ugdymas tėvams dar didesnė bėda negu joks. Baikit juokus.
Ha2020-11-18
Tai koks čia ugdymas darželių nuotolinis? Cirkas! Tada aš nuotoliniu būdu taisau mašinas! Registruokitės, pirmiems 20%nuolaida....
traffix.lt