1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2020 Lapkričio 21d.
1

Sostinių komandų kovoje stipresni buvo dzūkai (VIDEO. FOTO)

titleNuotraukų galerijaDomanto Aleksyno nuotr.

Daugiau nei po mėnesio pertraukos, kai „Varsa-Stronglasas“ patiesė daugkartinį Lietuvos čempioną Klaipėdos „Dragūną“, rankinis grįžta į Alytų.

Alytaus arenoje šeštadienį vyksiančiose Lietuvos rankinio lygos (LRL) rungtynėse „Varsa-Stronglasas“ priims HC „Vilnių“.

Vadovautis karantino laikotarpio taisyklėmis, susitikimas vyks be sirgalių salėje, tačiau intrigos neturėtų trūkti, abi komandos – LRL turnyro lentelės kaimynės: alytiškiai šiuo metu žengia treti, vilniečiai – ketvirti.

Kai kurie „Varsos-Stronglaso“ rankininkai buvo priversti izoliuotis dėl kontakto su COVID-19 sirgusiais asmenimis, tačiau jau treniruojasi visi, tad tikimasi, kad iki šeštadienio alytiškiai bus pačios pajėgiausios sudėties, žinoma, jeigu neliestume po rimtesnių traumų atsigaunančių žaidėjų (Irmantas Asakavičius, Nedas Buronko), kurių sugrįžimo į aikštę laikas – dar ne dabar.

Tradiciškai dėmesio Alytaus ir Vilniaus dvikovai pridės  varžovams atstovaujantis, kaskart priminti apie save mokantis alytiškis Šarūnas Sakalauskas, taip pat naujai prie HC „Vilniaus“ prisijungęs naujasis jų vartų sargas, buvęs varsietis Rokas Kubilevičius.
 
Po LRL susitikimo su HC „Vilniumi“ alytiškių lauks dar didesnės užduotys – startas Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyre gruodžio pradžioje, kurio ketvirtfinalyje „Varsa-Stronglasas“ susitiks su Klaipėdos „Dragūnu“. Bendros pergalės per dvejas rungtynes atveju dzūkai prasibrautų į pusfinalį. Dėl patekimo į jį Vilniaus „Šviesa“ kovos su Šiaulių „Dubysa“, Kauno „Granitas-Karys“ – su HC „Molėtais“, HC „Vilnius“ – su kita sostinės komanda HC „Amber“. LRF taurė – vienintelis trofėjus Lietuvos rankinyje, kurio dar neiškovojo varsiečiai.

Jeigu netrukdys COVID-19 reikalavimai keliaujant Baltijos šalyse, tarp LRL ir LRF taurės varžybų Alytuje „Varsa-Stronglasas“ lapkričio pabaigoje turėtų sulaukti ir svečių iš užsienio. Į Baltijos rankinio lygą (BHL) po 30 metų grįžę alytiškiai ketina susitikti su varžovais iš Estijos – Kehros ir Viljandžio miestų klubais. Šiame sezone su estais varsiečiai kol kas yra pasidalinę po pergalę ir pralaimėjimą – išvykos ture Egidijaus Petkevičiaus auklėtiniai įveikė Tapos miesto klubą, o nusileido Pelvos atstovams. Tarp dvylikos BHL komandų alytiškiai šiuo metu užima šeštą vietą

ATNAUJINTA

Po pirmojo kėlinio varsiečiai HC „Vilniui“ pralaimi 12:14. Vienu metu svečiai buvo įgiję 5 įvarčių skirtumą, tačiau alytiškiams pavyko atsitiesti.

37 min. varsiečių kapitonas Gintautas Adamkevičius rezultatą išlygino (18:18), po to šeimininkai pirmavo, tačiau 44 min. svečiai santykį išlygino (22:22), o 45 min. persvėrė (22:23).

49 min. Alytus vėl buvo priekyje (25:23).

54 min. vilniečiai priartėjo per vieną įvartį (26:25).

Susitikimo pabaigą geriau sužaidę šeimininkai laimėjo (29:28).

„Varsos-Stronglaso“ gretose rezultatyviausiai žaidė Tautvydas Petrušauskas (8), G. Adamkevičius ir Žygimantas Micevičius (po 6) bei Vilius Juozaitis (5).

Sostinių komandų kovoje pergalę šventę dzūkai ne tik įsitvirtino LRL turnyro lyderių trejetuke, tačiau ir, aplenkę Klaipėdos ekipą, pakilo į antrąją vietą.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Rokas2020-11-22
gaidžiūnas gerai sulošė
traffix.lt