1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusKoronavirusas
2020 Lapkričio 16d.
4

Karščiavimo klinika Alytuje įsikūrė tarnybinėje poliklinikos pastato pusėje

titleKarščiavimo klinika Alytuje įsikūrė ne pagrindinėje, o tarnybinėje poliklinikos pastato (Naujoji g. 48) pusėje, į kurią įvažiavimas – iš Vilties g. pusės, o patogiausias įėjimas – nuo Jaunimo parkoAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus poliklinikoje veiklą pradeda Karščiavimo klinika, apie tai informuoja Alytaus miesto savivaldybė.

Karščiavimo klinika Alytuje įsikūrė ne pagrindinėje, o tarnybinėje poliklinikos pastato (Naujoji g. 48) pusėje, į kurią įvažiavimas – iš Vilties g. pusės, o patogiausias įėjimas – nuo Jaunimo parko.

Karščiavimo klinika dirbs nuo 12 iki 16 val. (darbo dienomis).

Į Karščiavimo kliniką registruojami tik šeimos gydytojo siuntimą turintys pacientai. Šeimos gydytojas, susipažinęs su paciento situacija, priims sprendimą, ar jį nukreipti į Karščiavimo kliniką, siuntimą užpildys elektroniniu būdu. Karščiavimo klinikos koordinatorius iškart  susisieks su karščiuojančiu pacientu jo nurodytu telefonu ir praneš vizito į Karščiavimo kliniką  laiką, išsiaiškins, ar karščiuojantis pacientas galės pats atvykti automobiliu arba būti atvežtas kito žmogaus.

Atvykusiems į Karščiavimo kliniką žmonėms nebus leidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip. Kartu su savimi žmogus turi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą ir A4 formato lapą su užrašytu mobiliojo telefono numeriu – jį, atvykus į Karščiavimo kliniką, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje. Šiuo numeriu bus susisiekiama ir sutikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

Langą žmogus turės pradaryti tada, kai klinikos darbuotojas to paprašys, tad čia dirbančiųjų specialistų nurodymus būtina atidžiai sekti. Į Karščiavimo kliniką žmogus galės užeiti tik gavęs darbuotojo leidimą ir užsidėjęs medicininę kaukę. Karščiavimo klinikoje bus išsamiai tikrinama paciento sveikata – bendras kraujo tyrimas, C reaktyvinio baltymo tyrimas, krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimas, paimamas tepinėlis iš nosiaryklės dėl koronavirusinės infekcijos, kaip yra daroma mobiliuosiuose punktuose, jei reikia – paskiriamas gydymas.

Priklausomai nuo karščiuojančio paciento sveikatos būklės, jis galės būti išleidžiamas izoliuotis į izoliavimo vietą arba nukreipiamas į gydymo įstaigas, gydančias koronavirusine infekcija sergančiuosius. Tiems žmonėms, kurie negalės į karščiavimo klinikas atvykti patys, savivaldybės įpareigotos užtikrinti pacientų transportavimo paslaugas.


Komentarai

4
Komentuoti
Alytus 2020-11-18
O su dviračiu galima :D ?
Ot2020-11-17
Rašo,kad savivaldybė turi aprūpinti transportu.Matomai šeimos gydytoja turės tą reikalą sureguliuot.Negi sirgdamas žmogus skambinės į savivaldybę,ir ieškos mašinos.Turi paskelbti info...
as2020-11-17
o kas neturi masinos
Eglet2020-11-17
Tai jeigu pati nevairuoji.tai su kuo atvykt i ta karciavimo klinika.
traffix.lt