1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Sportas
2020 Lapkričio 16d.
0

Saviizoliaciją baigusios Alytaus tinklininkės sugrįžo į pergalių kelią (VIDEO)

title

Lietuvos moterų tinklinio čempionate antrą pergalę pasiekė Alytaus „Prekyba-Parama“. Kęstučio Pačėso auklėtinės savo aikštelėje 3:0 (25:21, 25:14, 25:19) įveikė Jonavos KKSC „Aušrinę“ ir aplenkusi jonaviškes (6 tašk.) pakilo antrą vietą (7 tašk.).

Alytui po 17 taškų pelnė Gerda Grudzinskaitė ir Jekaterina Kovalskaja, 12 – Agnė Daunytė.

Alytaus tinklininkės prieš tai namuose 3:0 (25:19, 25:17, 25:19) buvo įveikusios Vilniaus „Taurą“ ir išvykoje 2:3 (28:30, 25:17, 25:21, 18:25, 14:16) praleimėjusios Vilniaus universitetui.

„Šiemet mūsų komanda tarsi užburta, nes mums labai nesiseka. Pandemija pasiekė mūsų komandą, turėjome susirgusių žmonių, buvome izoliacijoje", - apie sunkią pergalę kalbėjo Akvilė Sebežiova. Pasak jos, komandai sezono pradžioje nesisekė, buvo nemažai traumų ir vis dar nėra pilnos sudėties komplektacijos, mat laukiama legionierių.

Buvusi Baltijos moterų tinklinio lygos čempionė Alytaus „Prekyba-Parama“ dėl Baltijos šalyse esančių ribojimų dėl COVID-19, šiame tarptautiniame čempionate su Latvijos ir Estijos komandomis nežais iki gruodžio 6 dienos.

Artimiausias Alytaus tinklininkių susitikimas Lietuvos lygoje planuojamas lapkričio 29 d. su LSU Kaune ir gruodžio 5 d. su Gargždų sporto centru namuose, tinklinio salėje Putinuose.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt