1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
TransportasŠvietimas
2020 Lapkričio 13d.
0

Naujas geltonasis autobusas pasieks vieną Alytaus mokyklą

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija savivaldybėms perduos naujų geltonųjų autobusų, kurie dar lapkričio mėnesį pasieks mokyklas. 

Visuose 19-os vietų  „Mercedes-Benz“ mokykliniuose autobusuose dėl mokinių saugumo įrengti variklio užvedimą blokuojantys alkotesteriai, sumontuotos pneumatinės važiuoklės, geresnės oro cirkuliavimo ir šildymo sistemos.

Naujas geltonasis autobusas Alytuje pasieks Dzūkijos mokyklą, Druskininkuose – „Saulės“ pagrindinę mokyklą, Lazdijų rajone – Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnaziją, o Prienų r. – Stakliškių gimnaziją.

Mokykliniai autobusai yra skirti vežioti kaimuose ir miesteliuose toliau kaip trys kilometrai nuo mokyklos gyvenančius, pagal priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo programas besimokančius mokinius, kurie 2018–2020 metais turėjo pakeisti mokyklą dėl jos reorganizavimo, likvidavimo ar vidaus struktūros pertvarkos.  Taip pat didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių, kurie nepajėgia savarankiškai vaikščioti arba dėl turimų sutrikimų yra nesaugūs kelyje, vežiojimui bei netinkamų  toliau eksploatuoti savivaldybių mokyklų autobusų pakeitimui.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt