1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
VideoreportažaiTransportasTechnologijos
2020 Lapkričio 12d.
0

Senąjį dezinfekavimo būdą vežėjai keičia rūku (VIDEO. FOTO)

titleNuotraukų galerija

Tarpmiestinė keleivių vežėja, taip pat Alytuje viešuoju transportu pastaraisiais metais besirūpinanti, miesto autobusų stotį valdanti bendrovė „Kautra” skelbia radusi patikimą sprendimą, kuris pakeis iki šiol atliekamą autobusų ir patalpų dezinfekavimo procesą į efektyvesnį ir greitesnį.

Iki šiol autobusus dezinfekuodavome kruopščiai išpurkšdami saloną dezinfekciniu skysčiu. Tai viena iš bendrų rekomenduojamų priemonių viruso plitimo prevencijai. Būdas – veiksmingas, bet turint virš 300 autobusų, reikalaujantis daug laiko.

Bendrovės atstovas, eismo tarnybos vadovas Alvydas Periokas pasakojo, kad ieškant sprendimo, kuris leistų patikimai ir efektyviai dezinfekuoti ne tik transporto priemones, tačiau ir patalpas ar siuntų terminalus, reikėjo universalaus įrenginio. Toli ieškoti nereikėjo, tokį įrenginį rado Lietuvoje – tautiečių sukurtas inovatyvus dezinfekavimo sprendimas.

„Išbandėme įrenginį savo teritorijoje, pirmas įspūdis ir efektas – geras. Rūkas pasiskleidžia po visą autobuso saloną per mažiau nei 10 sekundžių, taip dezinfekuodamas ne tik visus paviršius, bet ir orą jame”, - pasakoja A. Periokas, pridurdamas jog rūkui išsisklaidžius, autobusai prieš reisą yra išvėdinami.

„Kautros” atstovas teigia, kad svarbus faktorius renkantis įrenginį buvo jo autorizacija ir sertifikavimas. Įrenginys yra sertifikuotas Sveikatos apsaugos ministerijos, tai garantuoja, kad naudojimas  yra saugus ir tinkamas. Dezinfekcinių garų generatorius keleivių vežėjų pradedamas naudoti ne tik kasdieniniam autobusų, bet ir patalpų, tarp jų – ir Alytaus autobusų stoties dezinfekavimui. 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt