1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Videoreportažai
2020 Lapkričio 10d.
0

Alytaus ligoninė gali virsti COVID-19 įstaiga, tuberkuliozės ligoninė – karščiavimo klinika (VIDEO)

titleAlytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktorius A. VasiliauskasAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje jau gydomi COVID-19 pacientai. Jie į slaugos skyrių vežami iš visos apskrities. Kaip Alytausgidas.lt jau skelbė, taip gelbėjami kolegos iš Santaros klinikų Vilniuje, kur vietų su „kovidinių“ vietų mažėja su kiekviena diena.

Ne guminė – ir Alytaus ligoninė. Kaip sako jos vadovas Artūras Vasiliauskas, jeigu ligoniai bus vežami dabartiniu intensyvumu, vietų greitai neliks ir buvusiame Slaugos skyriuje. Šiame ligoninės dviejų aukštų korpuse įrangta 40 lovų, pusė – jau užimta.

Vien šio videoreportažo filmavimo metu atvyko du greitosios pagalbos automobiliai su COVID-19 ligoniais. Abu užsikrėtę asmenys buvo pagyvenę asmenys iš Daugų (Alytaus r.) ir Varėnos.

Iki savaitės pabaigos Alytaus S. Kudirkos ligoninėje bus įrengta dar 30 vietų, o vietoje vaikų reanimacijos skyriaus laikinai atsiras koronaviruso reanimacijos skyrius su keturiomis lovomis.

Jeigu Alytaus ligoninė taps vienintele Pietų Lietuvoje, kur bus specializuojamasi gydyti nuo koronaviruso, kitas ligas alytiškiams tektų gydytis kituose šalies miestuose.

Jeigu karantino metu pandeminė situacija negerės, Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninės patalpose gali būti įrengta karščiavimo klinika. Dėl to Alyaus miesto savivaldybės gydytojas Povilas Jagelavičius jau kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt