5.28 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
AlytusŠvietimasKoronavirusas
2020 Lapkričio 10d.
0

Koronaviruso infekcija progimnazijoje: dvi pradinės klasės mokysis nuotoliniu būdu

titleDainavos progimnazijos nuotrauka

Vienam iš Alytaus Dainavos progimnazijos darbuotojų nustačius COVID-19 ligą, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Alytaus departamentui iki lapkričio 19 d. (įskaitytinai) skyrus privalomąją izoliaciją, šios progimnazijos 1b ir 3b klasės mokiniams, kurie turėjo sąlytį su sergančiuoju koronaviruso infekcija, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Dainavos progimnazijos direktorius įpareigotas iki lapkričio 19 d. organizuoti 1b ir 3b klasių mokinių nuotolinį mokymą.

Alytaus Dainavos progimnazijos vadovė taip pat įpareigotas stebėti vaikų ir darbuotojų sveikatą, pasireiškus simptomams, nukreipti atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), užtikrinti, kad dirbtų tik darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų susirgimų požymių, taip pat darbuotojai, nesantys privalomoje izoliacijoje.

Nedelsiant teikti informaciją NVSC prie SAM Alytaus departamentui, nustačius susirgusį darbuotoją, artimą sąlytį turėjusius asmenis.

Kolektyve nustačius COVID-19 ligos  atvejį, patalpose, kuriose lankėsi sergantis asmuo, turės būti atlikta dezinfekcija, vadovaujantis SAM pateiktomis Rekomendacijomis sveikatos priežiūros įstaigų patalpų ir ne sveikatos priežiūros įstaigų patalpų dezinfekcijai bei Rekomendacijomis dėl aplinkos valymo ir dezinfekcijos, esant nepalankiai COVID-19 situacijai.

Įsakyme taip pat nurodoma Alytaus Dainavos progimnazijos darbuotojams nevykti į darbą, nutraukti darbą pasireiškus ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomams ir nedelsiant informuoti įstaigos direktorę.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt