5.28 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Lapkričio 6d.
3

Ribojant viruso plitimą – naujas režimas „Sakalėlyje“

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro teikimą, pakeistas Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl infekcijų plitimo ribojimo režimo įvedimo Alytaus „Sakalėlio“ pradinėje mokykloje. 

Įsakyme numatyta, kad  1а, 1c ir 3а, 3b klasės mokiniai iki lapkričio 13 d. mokysis nuotoliniu būdu.

Naujame įsakyme rekomenduojama visiems 1c, 1a, 3a ir 3b klasės mokiniams, neatlikusiems profilaktinių tyrimų dėl COVID-19 ligos, atlikti šiuos tyrimus.


Komentarai

3
Komentuoti
Alytiškė2020-11-07
Ir pradinukai turi mokytis nuotoliniu būdu.Kalbu apie kitas mokyklas..Juk dauguma turi senelius, kartu gyvenančius.Ir ne visų pradinukų tėvai 28 metų,dauguma tėvų 40-50 m.Kas bus atsakingas už nekontroliuojamą procesą?
Viktor2020-11-07
Labas. Šurkau, Šurkau, nespėjai tapti nauju direktoriumi ,o jau darai dideles klaidas. Neskiri žodžių privaloma, nuo rekomendacijos. O dar buvęs medikas, nukvakęs esi ir nežinai kaip visa tai parašyti. Rekomenduoti galiu aš ir kitas mūsų pilietis, bet gi ne privalome tavęs klausyti ir vykdyti. Nes yra tik rekomendacija, kuri nieko, nereiškia ir jos niekas negali vykdyti. Ate
Viktor2020-11-07
Labas. Skaitykite kas yra parašyta. Rekomenduojame, bet ne privalome visa tai daryti vaikams. Patys asu prieštarauja ir patys sau rekomenduoja, bet nesako, kad privaloma visa tai daryti vaikas. Jie gi tyčiojasi iš mūsų ir mūsų vaikų, o mus laiko už durnius. Ate.
traffix.lt